22:44 18 جنوری 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

مهاجم جوان چلسی می‌گوید برای کسب عناوین فصل آینده برنامه ریزی کرده است.

به گزارش اسپوتنیک، تامی آبراهام ستاره جوان چلسی فصل گذشته در مجموع عملکرد رضایت بخشی داشت. او پس از گذراندن دو فصل گذشته به صورت قرضی در سوانسی و استون ویلا، توانست در چلسی انتظارات را برآورده کند.

آبراهام 15 گل برای چلسی زد و اگر مصدومیت‌ها نبود، می‌توانست بر این آمار اضافه کند. این مهاجم جوان آبی‌های لندن در مورد  اهداف خود با چلسی برای فصل 21-2020 رقابت های لیگ برتر گفت:«من دستاوردهایی مانند قهرمانی لیگ برتر، لیگ قهرمانان، جام جهانی و کفش طلا را می‌‌خواهم. همه این اهداف را در سرم دارم و دوست دارم پس از بازنشستگی وقتی به گذشته نگاه می‌کنم، از عملکردم راضی باشم.»
او در ادامه درباره دعوت به تیم ملی فوتبال انگلیس گفت:«احساس دعوت به تیم ملی انگلیس بسیار خوب و بزرگ بود زیرا این بدان معناست که شما کارهای درست را انجام می دهید و همه می دانند که چه کاری انجام می دهید. از ساوت گیت برای دعوت  به تیم ملی خیلی تشکر می کنم. دوست دارم در تیم ملی راه هری کین و رحیم استرلینگ را بروم و مثل آنها در خط حمله تیم ملی گلزنی کنم. البته می دانم کار آسانی نیست و مهاجمان زیادی مثل راشفورد حضور دارند که آنها نیز به دنبال حضور در ترکیب ثابت هستند.»

آبراهام در فصل جدید در کنار تیمو ورنر آلمانی در خط حمله تیم چلسی به میدان خواهد رفت.

 

مرتبط:

وِل‌خرجی‌های چلسی ادامه دارد؛ سه دفاع در سه روز آبی پوش شدند + عکس
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر