23:48 28 فبروری 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

باشگاه بارسلونا تنها در صورت مذاکره برای تمدید قرارداد با لیونل مسی جلسه برگزار خواهد کرد و در مورد جدایی او از باشگاه ملاقاتی برگزار نخواهد شد.

به گزارش اسپوتنیک، اسطوره باشگاه بارسلونا، به صورت جدی خواهان جدایی است و برای ترک این باشگاه اقداماتی نیز انجام داده و می‌خواهد قراردادش را به صورت یک‌طرفه با آبی‌اناری‌ها فسخ کند.

مدیران این باشگاه اما فسخ قرارداد لیونل مسی را ناممکن می‌دانند و مدعی اند که بند فسخ قرارداد این بازیکن در ماه جون به پایان رسیده است.

این باشگاه همچنان اعلام کرده است که به هیچ وجه اجازه جدایی بازیکن شماره دۀ خود را نخواهند داد و اگر این بازیکن می‌خواهد جدا شود، باید مبلغ فسخ قرارداد خود را پرداخت کند.

پس از نشر این خبر مسی توسط نماینده‌هایش خواستار ملاقات رو در رو با مدیران باشگاه شد اما به نظر می‌رسد که باشگاه با این درخواست لئو مخالفت کرده است.

براساس گزارش موندو، مدیران باشگاه تنها در صورتی آماده دیدار و مذاکره با مسی اند که این بازیکن برای تمدید قرارداد با باشگاه آماده شود.

مسی در حال حاضر با باشگاه بارسلونا تا پایان سال 2021، قرارداد دارد و اگر بخواهد به باشگاه دیگر بپیوندد، مجبور به پرداخت 700 میلیون مبلغ فسخ قرارداد خواهد بود.

 

مرتبط:

مسی – سیتی ؛ پپ برای مذاکره در بارسلونا حضور دارد
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر