08:45 01 مارچ 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

باشگاه پاریسن‌جرمن تصمیم دارد در سال 2021، رونالدو، مسی و پپ گواردیولا را به پاریس بیاورد.

به گزارش اسپوتنیک، کریستیانو رونالدو و لیونل مسی چندین سال است که به باشگاه پاریسن‌جرمن لینک شده اند و مالک متمول این باشگاه رویای حضور هر دو ستاره درخشان فوتبال را در تیمش دارد.

الخلیفی همچنان دوست دارد تا پپ گواردیولا این تیم را هدایت کند تا به هدف اصلی‌اش برسد و قهرمان اروپا شود.

به حقیقت پیوستن این رویا این روزها ممکن به نظر می‌رسد زیرا مسی خواهان جدایی از بارسلونا و در پایان سال 2021 قراردادش با این باشگاه به پایان می‌رسد.

همچنان پپ گواردیولا یک سال دیگر با سیتی قرارداد دارد و چندی قبل ستیزن‌ها اعلام کردند که اگر این مربی اسپانیایی اگر بخواهد اتحاد را ترک کند، به او اجازه خواهند داد.

رونالدو نیز تا سال 2022 با یوونتوس قرارداد دارد و اگر پی‌اس‌جی برای جذب او اقدام کند، می‌تواند در ازای 40 تا 50 میلیون یورو این بازیکن را به خدمت بگیرد.

این موضوع را فابریس پانکرات، ستاره سابق پاریسن‌جرمن در گفت‌و گو با لوپاریسن با لحن بسیارمحکم در گفتارش تأیید کرد و می گوید که لیونل مسی و کریستیانو رونالدو در پی‌اس‌جی توپ خواهند زد و پپ گواردیولا نیز آن‌ها را هدایت خواهد کرد.

او در این مورد گفت:" این اولین تیم در جهان است که چهار فوق‌ ستاره را جمع می کند؛ رونالدو، مسی ، نیمار و امباپه بزودی کنار هم توپ خواهند زد و پپ این تیم را هدایت خواهد کرد".

این در حالی‌ست که مسی و رونالدو در فصل جدید 33 ساله و 36 ساله خواهند شد و جذب این بازیکنان با پول هنگفت منطقی به نظر نمی‌رسد و پروژه آینده باشگاه را با ناکامی رو به رو خواهد کرد.

مرتبط:

پی اس جی با نادیا ندیم به نیمه نهایی لیگ قهرمانان رسید+ عکس
حمایت رونی از پی اس جی در فینال لیگ قهرمانان اروپا
پس از یوونتوس و پی اس جی؛ اتلتیکو هم مشتری سوارز شد
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر