21:49 23 سپتمبر 2020
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

آداما ترائوره پس از مبتلا شدن به کرونا نمی‌تواند در اردوی لاروخا شرکت کند.

به گزارش اسپوتنیک، آداما ترائوره وینگر تیم ولورهمپتون به ویروس کرونا مبتلا شده و با مثبت شدن تستش نمی‌تواند در اردوی تیم ملی اسپانیا شرکت کند.

تمام اعضای تیم لوئیس انریکه تست‌های مربوط به کرونا را پشت سر گذاشتند تا با سلامتی کامل در تمریات حضور یابند اما حالا خبر رسیده علاوه بر اویارزابال که به کرونا مبتلا شده، آداما ترائوره هم کرونا دارد و دومین عضو کرونایی تیم ملی اسپانیا است. به این ترتیب ترائوره به دلیل قوانین مراقبتی و پروتکل‌های ایجاد شده توسط یوفا نمی‌تواند در بازی‌های لیگ اروپا که چند روز آینده برگزار می‌شود شرکت کند.

این دومین بازی است که ترائور دچار بدشانسی می‌شود و شانس بازی برای تیم ملی اسپانیا را از دست می‌دهد. او در ماه نوامبر هم به تیم ملی دعوت شده بود اما به دلیل مصدومیت نتوانست با لباس تیم ملی اسپانیا به میدان برود. تیم ملی اسپانیا در ماه سپتامبر در چهارچوب لیگ ملت‌های اروپا باید مقابل تیم‌های آلمان و اوکراین قرار گیرد که ترائوره به دلیل کرونا آن‌ها را از دست داده است.

گفتنی است به زودی تست‌های جدید از او گرفته می‌شود تا در صورتی که دیگر به کرونا مبتلا نباشد، بتواند در اردوی تیم ملی اسپانیا شرکت کند.

مرتبط:

انریکه مردانش را به اردوی اسپانیا فراخواند؛ فهرست جدید تیم ملی اسپانیا اعلام شد + عکس
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر