ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

باشگاه ناپولی با تعلل در فروش یکی از بازیکنان خود احتمال پیوستن مهاجم اروگوئه‌ای بارسلونا به بانوی پیر را افزایش داده است.

به گزارش اسپوتنیک، یوونتوس با ورود پیرلو رسما اعلام کرد که ایگوایین را در برنامه آینده تیم قرار نخواهد داد در نتیجه این تیم خواهان یک شماره 9 کامل شد.

انتخاب اول این تیم ادین ژکو از رم بود اما خود رم میخواهد میلیک را از ناپولی جذب کند و در صورت خرید این بازیکن اجازه خروج ژکو را از تیم بدهد. این روز ها اما گفته میشود معامله این تیم ها به بن بست خورده است و در نتیجه یوونتوس در جستجو یک شماره 9 کامل با لوییس سوارز تماس گرفته است.

تماس اولیه با مدیر ورزشی بارسا و نماینده بازیکن گرفته شد و بعد از فهمیدن خروجی بودن این بازیکن حالا قرار است مذاکره دوم شروع شود تا دستمزد و عقد قرار داد مطرح شود. گفته میشود یوونتوس میخواهد همان دستمزد بارسا را به سوارز بدهد که 10 میلیون یورو است اما با توجه به قوانین مالیاتی ایتالیا این رقم به 15 میلیون یورو افزایش خواهد یافت.

از سوی عقد قرار داد هم ممکن است 2 الی 3 باشد. فعلا همه چیز به تصمیم ناپولی بستگی خواهد داشت اگر آن ها تصمیم به فروش بازیکن خود بگیرند قطعا یووه به سراغ گزینه اول خود یعنی ژکو خواهند رفت.

مرتبط:

احتمال هم بازی شدن سوارز با رونالدو قوت گرفت
مهاجم منچسترسیتی گزینه جانشینی سوارز در بارسلونا
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر