04:10 02 اکتوبر 2020
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

سرمربی منچسترسیتی دو روز پیش و قبل از ترک بارسلونا با لیونل مسی دیدار کرد و در مورد تمام اتفاقات اخیر گفت وگو کرده است.

به گزارش اسپوتنیک، پپ گواردیولا روز گذشته پس از سفر چند روزه در بارسلونا سرانجام به شهر منچستر بازگشت. رسانه‌های اسپانیایی گزارش کردند لیونل مسی در شهر بارسلونا دیداری با پپ گواردیولا داشته و با او در مورد جدایی از بارسا و پیوستن به سیتی صحبت کرده است.

نشریه اسپانیایی «موندو دپورتیوو» گزارش داده که پپ مسی را رو در رو ندیده ولی به نقل از رادیوکاتالونیا با او تلفنی صحبت کرده است. پیشتر گفته شد که مسی پیش از اعلام خروجش از بارسلونا با پپ مشورت کرده و این مربی ضمن استقبال از شرایط سخت مالی سیتی حرف زده است.

بر اساس این گزارش، پپ گواردیولا در صحبت با مسی از وی خواسته است تا در بارسلونا بماند و به فوتبالش در این باشگاه خاتمه دهد. او برای این توصیه دلایل  موجهی نیز داشت. منچسترسیتی فعلا هر چیزی در مورد انتقال مسی را متوقف کرده و در سکوت منتظر نتایج مذاکره پدر مسی و جوزپ ماریا بارتومئو رئیس بارسا نشسته است. ملاقاتی که احتمالا فردا صورت خواهد گرفت.

مسی هفته گذشته با ارسال یک بوروفکس به باشگاه بارسلونا و با استناد به بندهایی در قراردادش ادعا کرد بازیکن آزاد است ولی باشگاه کاتالان ضمن مخالفت با این ادعا اعلام کرد که بند جدایی اختیاری او 10 جون منقضی شده و هر باشگاهی او را می خواهد، باید 700 میلیون یورو پرداخت کند. لالیگا نیز در حمایت از بارسلونا بیانیه ای صادر کرد و اعتبار داشتن بند فسخ 700 میلیون یورویی را تایید کرد.

View this post on Instagram

A post shared by Mundo Deportivo (@mundodeportivo) on

 

مرتبط:

ادامه تلاش‌های منچسترسیتی برای جذب ابر ستاره بارسلونا
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر