11:41 28 سپتمبر 2020
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

مرد شماره یک تنیس جهان به خاطر ارتکاب حرکتی ناپسند از چهارمین گرنداسلم فصل جاری کنار گذاشته شد.

 به گزارش اسپوتنیک، نواک جوکوویچ بخت اصلی قهرمانی در مسابقات تنیس آزاد آمریکا در جریان ست اول بازی مقابل بوستا اسپانیایی در دور چهارم، توپ را به گردن داور خط مسابقه کوبید و بعد از تصمیم مسوولان بازی، از مسابقات اخراج شد.

© Sputnik / Алексей Филиппов

در این حادثه تنیسور صرب پس از آنکه آخرین امتیاز گیم نهم ست اول را از دست داد، از سر خشم توپی را که در جیبش داشت، درآورد با قدرت تمام با راکت خود به آن ضربه زد. از شانس بد او توپ به صورت سهوی به گلوی یکی از خط‌ نگه‌داران انتهای زمین برخورد کرد و او از شدت ضربه نقش بر زمین شد.

جوکوویچ پس از این اتفاق از داور زن عذرخواهی کرد. این اتفاق عجیب و دور از انتظار در حالی رخ داد که «جوکر» شانس اول قهرمانی بود و به راحتی می‌توانست در غیاب نادال و فدرر یک گرداسلم دیگر را به کارنامه افتخاراتش اضافه کند. جوکوویچ پس از این اتفاق در صفحه اجتماعی خود نوشت:

«وضعیت پیش آمده من را بسیار ناراحت و غمگین کرده است. جویای حال کمک داور شدم و خدا را شکر حالش خوب است. شدیدا از استرسی که به او وارد شده متاسفم. واقعا کار اشتباهی بود. نام او را آشکار نمی کنم تا بی احترامی نشود. در خصوص حذف از تورنمنت، باید روی این ناامیدی ایجاد شده کار کنم و این اتفاق را درسی برای رشد و بهتر شدن خود به عنوان بازیکن و انسان ببینم.»

 

مرتبط:

قهرمانی جوکوویچ در سینسیناتی + عکس
ادای احترام زیبای جوکوویچ به موری
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر