08:00 21 سپتمبر 2020
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

نامزد ریاست بارسلونا با انتقاد از هیئت مدیره کنونی بارسلونا می‌گوید که آنان شایستۀ حضور در مقام‌های شان نیستند و فوق ستاره این تیم هم می‌تواند در سال آینده باشگاه را ترک کند.

به گزارش اسپوتنیک، ویکتور فونت، نامزد ریاست باشگاه بارسلونا در چند هفته اخیر و پس از درخواست خروج لیونل مسی، به شدت از نحوه عملکرد تیم مدیریتی بارتومئو در بارسلونا انتقاد کرده و هنوز هم اعتقاد دارد هیئت مدیره باشگاه دیگر شایستگی هدایت بارسلونا را ندارند.

فونت بخش نخست صحبت‌هایش در پیوند به موضوعات روز باشگاه بارسلونا گفت:«هیئت مدیره کنونی باید استغفا بدهد و انتخابات را هرچه زود تر برگزار کند. در باشگاه باید یک پروژه پیروزی حداکثری معرفی شود، به همراه افرادی شایسته در کادر فنی و هیئت مدیره. پروژه بعدی باید هر چه سریع تر آغاز شود.»
نامزد ریاست بارسلونا در ادامه از بحث داغ روزهای اخیر بارسلونا، یعنی جدایی لیونل مسی گفت:«مسی می تواند از ماه جنوری مذاکرات خود با باشگاه های دیگر آغاز کند و این بسیار لازم و حیاتی است که او  پیش از اتمام قراردادش باور کند که  تضمین هایی برای آینده باشگاه وجود دارد. در ماه های آینده باید تصمیمات مهمی در مورد باشگاه و همچنین مسی گرفته شود. اگر انتخابات برگزار نشود، برای رییس جدید غیرممکن خواهد بود که تصمیمات لازم را اتخاذ کند.»

مرتبط:

تمدید کاملاً منتفی نیست؛ آینده در انتظار مسی
مسی تست کرونا داد
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر