13:07 25 نوامبر 2020
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

روز گذشته و پس از کشمکش‌های فروان در باشگاه بارسلونا، رونالد کومان با فوق ستاره تیمش دیدار کرد.

به گزارش اسپوتنیک، پیش از آغاز تمرین بارسلونا، مسی و رونالد کومان پس از جنجال‌های بسیار، با هم ملاقاتی داشتند. آخرین ملاقات آنها خیلی موفقیت آمیز نبود و عملاً زمینه‌ساز خروج ستاره بارسا شد.

بر اساس گزارش نشریه «اسپورت» کاتالونیا در گزارش امروز خود نوشت که مسی اولین نفری بود که وارد زمین بارسلونا شد و به صورت تنهایی نیز تمرین کرد. اما اسپورت گزارش داد که ملاقات روز گذشته کومان و مسی تفاوت‌های زیادی با دیدار قبل داشت. در آنجا مسی قصد رفتن کرده بود ولی در اینجا تصمیم به ماندن، به همین دلیل ملاقات این 2 خروجی متفاوتی داشت.

در این دیدار، کومان به مسی گفته که باید نهایت توان خود را مثل همیشه برای بارسلونا بگذارد و تعهد کامل به این باشگاه را بار دیگر نشان دهد. مربی جدید بارسلونا به فوق ‌ستاره خود اطمینان داده که بارسا دوباره با قدرت به اروپا پا خواهد گذاشت. اسپورت در بخشی دیگری از گزارش خود نوشت که برای کومان بسیار مهم خواهد بود که تمام بازیکنان متعهد باشند و توانشان در یک سو خرج شود.

این مربی می‌داند که مسی یک مزیت در تیمش است و می‌تواند فضای رختکن را تغییر دهد. فوق ستاره آبی‌اناری‌ها نخستین کسی بود که روز گذشته به تمرینات بارسلونا بازگشت.

 

 

 

 

 

مرتبط:

پایانِ کامل ماجرا؛ مسی به تمرینات برگشت + عکس
تصویر دوست داشتنی برای بارسایی‌ها؛ مسی در لباس آبی‌واناری + ویدیو/عکس
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر