03:27 30 نوامبر 2020
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

خاویر زانتی بازیکن اسبق و نایب رئیس اینتر در مورد جدایی احتمالی لوتارو مارتینز صحبت کرد.

به گزارش اسپوتنیک، خاویر زانتی، بازیکن پیشین و نائب رییس کنونی باشگاه اینتر در خصوص انتقال لائوتارو مارتینز به بارسلونا صحبت کرد و از عدم پیشنهاد تیمی اسپانیایی گفت.

زانتی در مورد انتقال مهاجم آرجنتینی تیمش به بارسلونا  گفت:«چیزی که من می‌دانم این است که لائوتارو می‌خواهد در ایتالیا بماند. در حال حاضر هیچ مذاکره بین اینترمیلان و بارسلونا نشده و ما نیز می‌خواهیم مارتینز در سن‌سیرو بماند. مارتینز می‌داند در چه باشگاه بزرگی پا گذاشته و برای پیشرفتی که کرده ممنون آنتونیو کونته است.»
او در ادامه صحبت‌هایش در این خصوص اظهار داشت:«از شرایط کنونی لوتارو خرسند هستم. از زمانی که به باشگاه ملحق شد، روند خوبی داشت. فهمید که به چه باشگاهی ملحق شده است. وقتی بازیکن جوانی مثل او خریده می شود، حال درخشانی دارد و آینده اش بی نظیر است. وقتی عملکردش درون و بیرون زمین را می بینم، خوشحال می شوم. فوق العاده کار کرده است. هم جوان است و هم بازیکن بی نظیری است.»

با توجه به صحبت زانتی می‌توان متوجه شد که انتقال مارتینز به بارسلونا در تابستان کنونی غیرممکن بوده و باشگاه اسپانیایی باید روی گزینه‌های دیگر خود به مانند ممفیس دپای تمرکز کند. گفته می‌شود مدیر برنامه‌های لائوتارو مارتینز به میلان سفر کرده و می‌خواهد قرارداد او را با اینترمیلان تمدید کند.

 

مرتبط:

بحران در بارسا؛ «لائوتارو مارتینز» در اینتر ماندنی شد
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر