12:11 17 اپریل 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

ستاره سال‌های قبل باشگاه بارسلونا که با این تیم به قهرمانی اروپا نیز دست‌ یافت، در تازه‌ترین مصاحبه خود به تمجید از ادن هازارد پرداخت و او را همتراز مسی دانست.

به گزارش اسپوتنیک و به نقل از نشریه اسپانیایی «آ اس»، شماری از ستاره‌های سال‌های قبل باشگاه‌های اسپانیایی در مراسم افتتاحیه رقابت‌های لالیگا حضور داشتند اما در این میان ساموئل اتوو، مهاجم پیشین بارسلونا اظهارنظر جالب‌ توجهی کرد.

اتوو در ابتدای صحبت‌های خود اشاره کرد که اگرچه بارسلونا یکی از بدترین فصل‌های خود را در سال‌های اخیر طی کرده، اما می‌تواند شانس بالایی برای قهرمانی در فصل جدید رقابت‌ها داشته باشد و انگیزه آن‌ها، قهرمانی را برایشان به ارمغان می‌آورد.

مهاجم اسبق بارسا در رابطه با تصمیم مسی مبنی بر ماندن در بارسا ابراز خرسندی کرد:«مسی مثل پسر من است. از اینکه او در بارسا می‌ماند بسیار خوشحالم، اما مسئله این است که بارسا به بازیکنان بیشتری نیاز دارد که فلسفه تیکی تاکا را بدانند.»
این ستاره گلزن سابق آبی اناری‌ها در پایان با تمجید از ادن هازارد گفت:«هازارد همتراز مسی است. من به این مسئله اعتقاد دارم و البته از دیگر بازیکنانی که بسیار مایلم در فصل جدید شاهد بازگشتش به دوران اوج باشم، سرخیو بوسکتس است

 

مرتبط:

دیدار 30دقیقه‌ای مربی با کاپیتان؛ کومان خواستار تعهد کامل مسی به باشگاه شد
هازارد، سومین بازیکن گران‌قیمت تاریخ فوتبال + عکس
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر