ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

رسانه‌های ایتالیایی گزارش دادند که مهاجم بارسلونا در یک قدمی انتقال به اینتر میلان قراردارد.

به گزارش اسپوتنیک، در حالیکه بارسلونا تمرینات خود را در هفته جای با همه ستارگانش از جمله لوئیز سوارز و آرتورو ویدال  آغاز کرده است، خبر انتقال این دو بازیکن به یوونتوس و اینتر هر روز در رسانه های ایتالیایی منتشر می‌شود.

در همین رابطه امروز گازتا دلا اسپورت نوشت :«آنتونیو کونته برای تقویت خط هافبک اینتر  قصد خرید آرتورو ویدال را دارد. مذاکرات از هفته ها پیش آغاز شده و به نظر می رسد به زودی نهایی می شود.» سران باشگاه اینتر مطمئن است که خرید آرتورو ویدال را در این هفته قطعی خواهد کرد. فقط جزئیات این انتقال باقی مانده است.

قرارداد او با اینتر تا جون 2022 خواهد بود. ویدال که در ابتدای فصل 2018/19 مورد توجه اینتر قرار داشت، در نهایت مسیر خود را تغییر داد تا به بارسلونا ملحق شود. حالا پس از گذشت 2 سال، به نظر می رسد که ویدال را در پیراهن نراتزوری خواهیم دید. روز گذشته پدر ستاره شیلیایی آبی‌اناری‌ها نیز در خصوص انتقال پسرش در صحبت با رسانه‌ها گفت:«دوران حضور ویدال در بارسلونا به پایان رسیده و اینتر بهترین گزینه است.

ویدال در ایتالیا به عنوان یک بازیکن با تجربه می تواند برای سال ها زیادی به کارش ادامه بدهد.» در مجموع ویدال برای بارسا 96 بازی انجام داد که 11 گل و 10 پاس گل را در کارنامه اش در این تیم ثبت کرد.

 

مرتبط:

اینتر با ویدال توافق کرد
رسانه‌های ایتالیایی؛ قرار داد «آرتور ویدال» با اینتر میلان آماده است
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر