01:39 19 جنوری 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

دیدار دوستانه رئال مادرید برابر رایو وایکانو که قرار بود امروز برگزار شود، لغو گردید.

به گزارش اسپوتنیک، نشریه آ اس مدعی شده که بازی دوستانه رئال مادرید برابر رایو وایکانو که قرار بود امروز چهارشنبه در والدبباس برگزار شود لغو شده که احتمال می‌رود دلیل آن پس از مثبت بودن تست بازیکنی از وایکانو به خاطر کوید19 می‌باشد.

جلسه تمرینی برای روز چهارشنبه

تصمیم برای لغو این بازی با توافق متقابل اتخاذ شده و رایو بازیکنان خود را که قرار بود امروز صبح با اتوبوس به والدبباس بروند را مطلع کرده است. به این تیم گفته شده که ساعت 09:00 در محل تمرین حاضر شوند تا به صورت عادی تمرین کنند.

مادرید با 22 بازیکن از جمله چندین بازیکن تیم جوانان برای بازی آماده شده بود و اکنون خود را در موقعیت سازماندهی یک بازی جایگزین می‌بیند که به دلیل همه گیری و با شروع رقابت‌های جدید لالیگا در آخر هفته، ساده نخواهد بود. در شرایطی که وجود دارد تیم زیدان تنها یک مسابقه تمرینی قبل از شروع فصل خواهد داشت که روز سه‌شنبه پانزدهم ماه جاری در والدبباس مقابل ختافه برگزار خواهد شد.

در همین حال رایو در مورد تست PCR بازیکنی که علائمی را نشان داد اما هویت وی فاش نشده، اطلاعات بیشتری کسب خواهد کرد. در حالی که باشگاه منتظر نتایج است، آنها احتیاط پیشه کردند و تصمیم گرفتند بهترین بازی دوستانه قبل از فصل را لغو کنند. این تیم روز یکشنبه فصل را مقابل مایورکا در سن مویکز آغاز می‌کند. این در حالیست که روز گذشته اُسکار ترخو از غلبه بر ویروس کرونا به تمرین بازگشت.

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر