02:02 27 سپتمبر 2020
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

بازیکن پیشین منچستر یونایتد که با فوق ستاره پرتگالی یوونتوس در شیاطین سرخ هم‌تیمی بود اعلام کرده رونالدو می‌تواند تا 40 سالگی در زمین فوتبال بدرخشد.

به گزارش اسپوتنیک، رایان گیگز، بازیکن سال‌هایش پیش منچستریونایتد و سرمربی کنونی تیم فوتبال ولز در تازه‌ترین مصاحبه‌اش گفته است که کریستیانو رونالدو می‌تواند 40 سالگی به فوتبالش ادامه دهد.

هم‌تیمی فوق ستار پرتگالی یوونتوس در منچستریونایتد در این باره گفت:«مشخص است که رونالدو باید در باشگاهی درست باشد. من در باشگاهی سطح بالا بودم و تا 40 سالگی فوتبال بازی کردم. می‌توانم ببینم که قرار است او هم تا 40 سالگی به خوبی بازی کند. رونالدو مراقب خودش است. درست غذا می‌خورد،‌به اندازه کافی استراحت می‌کند و به فوتبال عشق دارد.»
گیگز در ادامۀ صحبت‌هایش همچنان به ستایش از ابرستاره پرتگالی پرداخت و گفت:«او حرفه‌ای ترین بازیکنی است که در کنارش بازی کردم. من او را در ابتدای دوران بازی‌اش دیدم و شما نمی‌توانید پیش بینی کنید او قرار است چند گل به ثمر برساند. او همیشه در باشگاه است و در ذهنش مرور می‌کند که تا چه اندازه‌ای می‌تواند خوب باشد. او 40 گل در یک فصل برای منچستر یونایتد به ثمر رساند و از آن زمان تا امروز کارهایی به یادماندنی انجام داده است

پیش از این نیز رونالدو درباره شرایط بدنی‌اش گفته بود:«چند سال پیش سن 30 تا 32 سال سن پایانی برای فوتبالیست‌ها بود اما حالا می‌تواند کسانی را با سن 40 سال را هم در زمین چمن پیدا کنید.» رونالدو در دیدار تیم ملی کشور برابر سویدن در چارچوب رقابت‌های لیگ ملت‌های اروپا توانست یک‌صدویکمین گل دوارن حرفه‌ای‌اش در تیم ملی را به ثمر رساند.

در حال حاضر علی دایی، بازیکن ایرانی با 109 گل در صدر برترین گلزنان تیم ملی در جهان قرار دارد.

مرتبط:

واکنش من‌یونایتد به 100تایی شدن رونالدو + عکس
ادای احترام رییس فیفا و بهترین‌های فوتبال به رونالدو
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر