20:51 22 اکتوبر 2020
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

به گزارش اسپوتنیک، باشگاه رئال‌مادرید برای رهایی هرچه زودتر از دست گرت بیل و حواشی‌اش حضورش در این تیم خلاص شود، آماده است نیمی از حقوق فصل آینده‌اش را به او بدهد تا این بال ولزی قبول کند.

نشریه اسپانیایی «آ.اس» در گزارشی مدعی شد که باتوجه به تمایل تیم‌هایی چون منچستریونایتد یا تاتنهام به خرید این بازیکن، دستمزد هنگفت و هفته ای 600 هزار پوندی این بازیکن باعث شده کمتر تیمی توانایی خرید او را داشته باشد. اما باشگاه رئال مادرید برای راحت شدن از شر این بازیکن، اعلام کرده در دوران قرارداد قرضی او حاضر است نیمی از دستمزد گرت بیل را نیز پرداخت کند تا شرایط برای جدایی از رئال مادرید تسهیل شود.

جنجال آفرینی‌های اخیر بیل روی نیمکت و سکوها مانند خوابیدن در حین برگزاری مسابقه کاسه صبر مسئولان باشگاه رئال‌مادرید را لبریز کرده و سبب شده که آنها به اشتباه فصل گذشته‌شان پی ببرند. حالا آنها فقط و فقط به فکر انتقال بیل هستند طوری که حاضرند متحمل ضرر شوند اما این بازیکن 31 ساله زودتر برود.

ستاره ولزی که تابستان سال 2013 از تاتنهام به رئال‌مادرید پیوست دو فصل دیگر با رئال‌مادرید قرارداد دارد که به ازای هر فصل آن 18.2 میلیون پوند از این تیم حقوق خواهد گرفت.

 

 

مرتبط:

گرت بیل چرا هیچ پیشنهادی ندارد؟
شیاطین سرخ در حال بررسی شرایط خرید گرت بیل
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر