21:46 23 سپتمبر 2020
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

بازیکن پشین تیم سوانسی به این باور است که ظهور ارلینگ هالند در فوتبال اروپا تشابه زیادی به کیلیان ام باپه دارد.

به گزارش اسپوتنیک، ارلینگ هالند مهاجم ناوریی دورتموند که مورد نظر رئال مادرید قرار گرفته اخیرا گفته که میچو مهاجم اسبق سوانسی یکی از اسطوره هایش بوده است و حتی بازیکن دورتموند اخیرا به سبک مهاجم سابق فوتبال اسپانیا خوشحالی کرده است.

میچو به تمجید از ستاره دورتموند پرداخت و گفت:«وقتی من در انگلیس بودم، هالند خیلی جوان بود و تازه کار خود را شروع کرده بود. فصل اول بسیار خوبی در سوانسی داشتم و فکر می کنم او هم بازی های من را تماشا می کرد. به نظرم باعث افتخار است چون او بازیکنی است که عصر جدیدی در فوتبال امروز رقم خواهد زد. او همه چیز دارد: جوان، گلزن، بسیار سریع با وجود قد بلندی که دارد، و ضربات خوبی هم با هر دو پا می زند. فکر می کنم هالند یکی از بهترین مهاجمان اروپا خواهد شد.»
او در ادامه با ستایش از ستاره نارویی هالند اظهار داشت:«اگر هالند فرصتش را داشته باشد، باید به دنبال یک پروژه ای باشد که در آن نقش مهمی ایفا کند. او در دورتموند پیشرفت خواهد کرد تا بازیکن بسیار بهتری شود. رئال مادرید یکی از بهترین باشگاه های دنیاست و بهترین بازیکنان دنیا باید در بهترین باشگاه دنیا بازی کنند. می دانم که هالند لالیگا را هم دنبال می کند. نمی خواهم با این موضوع خیلی او را اذیت کنم اما می دانم که طرفدار فوتبال زیبا است و مطمئنم که آن را از نزدیک دنبال می کند. امیدوارم که در آینده، از نزدیک از حضورش لذت ببریم.»

ستاره دورتموند در پنجره نقل و انتقالات ماه جنوری به بوروسیا دورتموند پیوست و از رفتن به منچستریونایتد ابا ورزید.

 

 

مرتبط:

هالند واقعا در دورتموند خوشحال نیست؟
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر