13:23 25 نوامبر 2020
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

اونانا دوست دارد تا در تابستان از آژاکس جدا شود ولی رویای او تحقق نیافته است.

به گزارش اسپوتنیک؛ آندره اونانا دروازه‌بان آژاکس می‌خواهد باشگاه را ترک کند و چلسی می‌تواند به عنوان بازیکن اصلی جذب او در این پنجره نقل و انتقالات فعلی باشد.

او پس از چهار فصل عالی که 178 بازی انجام داده 74 کلین شیت نگه داشته و چندین قهرمانی در هالند کسب کرده تصمیم دارد که به لیگ برتر منتقل شود.

همانطور که مارکا مدعی‌ست اونانا باور دارد که چرخه وی در آژاکس به پایان رسیده و پروژه چلسی بیشترین جذب وی را دارد.

حداکثر سه باشگاه اروپایی او را در رادار شان قرار داده‌اند و طرف هالندی برای رها کردنش بین 20 تا 25 میلیون یورو درخواست دارد.

رومان آبراموویچ رئیس چلسی در حال تشکیل تیمی است که اونانا را جذب کند تا دوست صمیمی حکیم زیاش با آبی‌ها قرارداد امضا کرده است.

در همین حال کپا آریزابالاگا فصل گذشته فرانک لمپارد را با نمایش‌های خود قانع نکرد اگرچه هیئت مدیره مایل است در سال 2020/21 فرصت دیگری به او بدهد.

در عوض باشگاه پیشنهاد کرد ادوارد مندی را از رن به عنوان یک دروازه‌بان انتخاب دوم پشت سر کپا به خدمت بگیرد.

 

بارسلونا و لورکوزن: گزینه‌های کم احتمال‌تر

بلوگرانا گزینه دیگری برای دروازه‌بان آژاکس است زیرا کاتالان‌ها برای پوشش مارک آندره تر اشتگن به یک ضربه گیر احتیاج دارند تا این که مصدومیت کامل بهبود یابد.

اونانا مایل است به بارسلونا برگردد اما او می‌داند با رفتن به آلمان به زمین بازی نیمکت نشین خواهد شد. گزینه دیگر احتمال کمتری بایر لورکوزن است که مربی‌اش پیتر بوش در زمان حضورش در آمستردام دروازه‌بان کامروزنی را از ذخیره آژاکس به تیم اصلی رساند.

با این حال اونانا اعتقاد ندارد بوندسلیگا راهی است که او در حال حاضر می‌خواهد دنبال کند.

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر