12:36 25 نوامبر 2020
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

سرمربی هلندی بارسلونا تاکید زیادی به جذب ممفیس دپای ستاره باشگاه لیون دارد.

به گزارش اسپوتنیک، رومانو، خبرنگار گاردین اعلام کرد: بارسلونا در تلاش است تا ممفیس دپای هلندی را جذب کند و در این میان توافق شخصی صورت گرفته اما هنوز هیچ پیشنهاد رسمی به لیون داده نشده است.

در ادامه گزارش این خبرنگار مطرح ایتالیایی آمده است: بارسلونا در هفته‌های گذشته تماس‌هایی برای امضای قرارداد با اوبامیانگ مهاجم گابنی توپچی‌ها آغاز کرد اما کومان خواهان دپای است، اوبا هم تصمیم گرفت قراردادش را با آرسنال تا 2023 تمدید کند و این خبر بزودی رسمی می‌شود.

دپای پس از دیدار سه شنبه شب مقابل ایتالیا گفت:«می دانم که بارسا به من علاقه دارد اما بیش از این نمی توانم چیزی بگویم چون هنوز با مدیر برنامه ام صحبت نکرده ام. باید دید چه اتفاقی خواهد افتاد. فردا با باشگاه لیون صحبت خواهم کرد.» نظر لیون به خصوص ژان میشل آئولا، مدیر باشگاه کاملا مشخص است. او گفت:«دپای اگر می خواست تیم را ترک کند باید آگوست این کار را انجام می داد. اکنون باید برای فصل 2020 - 2021 در تیم بماند. ما با بارسلونا مذاکره ای نداشتیم و فکر نمی کنم لیون علاقه ای داشته باشد که کاپیتانش را از دست بدهد.»

باشگاه لیون در سال 2017 با پرداخت 16 میلیون یورو مهاجم هلندی را از منچستریونایتد خرید. اکنون تیم فرانسوی حاضر نیست با مبلغ کمتر از 30 میلیون یورو وارد مذاکره شود. بارسلونا حاضر است با قرار دادن ساموئل اومتیتی در این جا به جایی مبلغ را کمتر کند.

مرتبط:

رییس باشگاه لیون: دپای تا پایان فصل می‌ماند
فشار ممفیس دپای برای امضای قرارداد با بارسا
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر