07:23 30 سپتمبر 2020
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

رسانه‌های اسپانیایی اعلام کردند که باشگاه منچستر یونایتد به زودی برای جذب مهاجم تیم فوتبال رئال مادرید دست به کار می‌شود.

به گزارش اسپوتنیک، پس از اینکه باشگاه منچستریونایتد موفق به جذب جیدن سانچو ستاره جوان دورتموند نشد، اوله‌گنار سولشائر نام یک بازیکن باتجربه را وارد لیست خریدش کرده است.

نشریه «اکسپرس» مدعی شد، گرت بیل که در تفکرات زین‌الدین زیدان دیگر جایی ندارد، گزینه خرید منچستریونایتد شده است. گرت بیل زمانی که ژوزه مورینیو سرمربی منچستریونایتد بود هم از این باشگاه پیشنهاد داشت. گفته می‌شود باشگاه رئال‌مادرید حاضر است نیمی از حقوق فصل آینده بیل را هم بپردازد تا با مشتری‌اش به توافق برسد.

باشگاه رئال مادرید قصد دارد گرت بیل، مهاجم تیم فوتبال خود را در نقل و انتقالات تابستانی به فروش برساند و رسانه‌های اسپانیایی معتقدند منچستر یونایتد پیش از پایان فصل نقل و انتقالات این مهاجم ولزی را جذب خواهد کرد. زین الدین زیدان که از ابتدای حضورش در سانتیاگو برنابئو اعلام کرده بود به "بیل" نیازی ندارد، اکنون مصمم است با مهاجم ولزی تیمش که در 7 ماه گذشته تنها 2 بار به میدان رفته قطع همکاری کند. 

به نظر می‌رسد جدایی، بهترین راهکار موجود برای هر 2 طرف باشد، زیرا باشگاه رئال مادرید دیگر قصد ندارد هر سال دستمزد سرسام آور 14 میلیون پوندی را به این بازیکن پرداخت کند و "بیل" هم به دنبال فرصت بیشتر برای بازی کردن است. هنوز 2 سال دیگر از قرارداد بیل با رئال مادرید باقی مانده و رئال مادرید برای فرار از پرداخت 28 میلیون پوند، باید هر چه زودتر این بازیکن را به فروش برساند.

مرتبط:

ادامه گمانه زنی ها برای گرت بیل ؛ یونایتد بهترین گزینه است
رئال مادرید در انتظار پیشنهاد منچستریونایتد برای بیل
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر