13:37 27 اکتوبر 2020
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

تیم کریکت کابل بازان با شکست دادن مس عینک به جام قهرمانی رقابت‌های فصل هفتم لیگ شش دوش کریکت کشور دست یافت.

به گزارش اسپوتنیک؛ دیدار پایانی رقابت‌های فصل هفتم لیگ شش دوش کریکت کشور موسوم به شپگیزه امروز بعد از ظهر میان دو تیم کابل بازان و مس عینک راه اندازی شد که سرانجام تیم کابل توانست با اختلاف 9 دوش جام قهرمانی را از آن خود نماید.

قرعه بازی را مس عینک برنده شد و انتخاب توپ‌اندازی کرد.

در بخش توپ زنی تیم کابل بازان طی 20 آور با از دست دادن 5 ویکت 140 دوش را هدف گذاشت که در آن یونس احمدزی با 36، سمیع الله شینواری با 32، ننگیالی خروتی با 21 و عظمت الله عمرزی با 16 دوش خوش درخشیدند. در حالی‌که در بخش توپ اندازی دولت ځدران 3 ویکت برای مس عینک گرفت و همچنان شاپور ځدران و نوراحمد هر کدام دو ویکت و ابراهیم یک ویکت کسب کردند.

در ادامه تیم مس عینک به توپ زنی پرداخت اما با از دست دادن 8 بازیکن نتوانست هدف داده شده را برآورده سازد و با اختلاف 9 دوش تن به شکست تلخ داد. در این بخش غَمَی ځدران 40، شاهدالله 26 و دولت ځدران 14 دوش کسب کردند. اما در بخش توپ اندازی برای تیم کابل بازان نجات مسعود با ننگیالی خروتی هر کدام 2 ویکت و حسیب الله، عضمت الله عمرزی و ضیاءالرحمن هر کدام 1 ویکت کسب کردند.

در پایان بازی نیز ننگیالی خروتی به خاطر کسب دو ویکت و ثبت 21 دوش لقب بهترین بازیکن زمین را از آن خود کرد.

به این ترتیب تیم‌های مس عینک، بندامیر، مدافعان بُست، سپین‌غر و آمو نهنگان به ترتیب دوم تا ششم شدند.

گفتنی‌ست که فصل هفتم رقابت‌های لیگ شش دوش کشور از ششم سپتامبر در ورزشگاه بین المللی کریکت کابل آغاز شد که در آن شش تیم ( از 6 حوزه کریکت کشور) طی 20 آور با حضور بازیکنان داخلی پی‌گیری شد.

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر