03:22 30 نوامبر 2020
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال فرانسه تصمیم گرفت که نیمار را به خاطر جنجال در دربی فرانسه دو جلسه از همراهی تیمش محروم کند.

به گزارش اسپوتنیک، نیمار به علت اخراج در بازی یکشنبه گذشته پاری‌سن‌جرمن و المپیک مارسی با دو جلسه محرومیت (به علاوه یک جلسه تعلیقی در صورت تکرار چنین رفتاری در آینده) مواجه شد.

بازیکن برازیلی بدین ترتیب با مصدومیتی با شدت کمتری نسبت به حد انتظار مواجه شد. بر اساس قوانین او به علت پس گردنی زدن به آلوارو گونزالس در "لوکلاسیک" ممکن بود تا هفت جلسه محروم شود. کمیته انضباطی فوتبال فرانسه از طرفی لئاندرو پاردس دیگر بازیکن اخراجی پی‌اس‌جی را مثل نیمار دو جلسه محروم کرد در حالی که کورزاوا به خاطر برخورد شدید و درگیری با شش جلسه محرومیت مواجه شد.

در این میان البته آماوی از مارسی نیز سه جلسه محروم شد. بندتو دیگر بازیکن مارسی فقط با یک جلسه محرومیت روبرو شد. از سویی با توجه به این که نیمار ادعا کرده که آلوارو گونزالس به او توهین نژادپرستانه کرده، بازیکن اسپانیایی مارسی نیز به کمیته انضباطی احضار شد تا توضیح بدهد. دی ماریا نیز به علت پرتاب آب دهان به آلوارو قرار است که در روز 23 سپتامبر در جلسه کمیته انضباطی فوتبال فرانسه حضور پیدا کند.

 

 

مرتبط:

احتمال محرومیت 7 جلسه‌ای نیمار و جریمه سنگین در انتظار مدافع جنجالی مارسی
گونزالس - نیمار؛ داستانی که پایانی ندارد
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر