12:00 27 اکتوبر 2020
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 01
ما را در دنبال کنید

در صورت بازگشت گرت بیل به تاتنهام، این تیم ترکیب قدرتمندی را در اختیار خواهد داشت.

به گزارش اسپوتنیک، بر اساس گزارش‌های منتشر شده، گرت بیل که با درخشش در تاتنهام چهره شد، اکنون در آستانه بازگشت به این تیم قرار دارد و امکان دارد به زودی او زیر نظر مورینیو در لیگ برتر بازی کند.

روز گذشته اعلام شد سرخیو رگیلون با تاتنهام به توافق رسیده و برای رسمی کردن این انتفال تنها امضای طرفین باقی مانده است. او می‌تواند مشکلات تاتنهام در جناح چپ را کاهش دهد. مت دورتی هم دیگر خرید تاتنهامی‌ها برای خط دفاع‌شان بود. به این ترتیب اگر گرت بیل هم به تاتنهام بپیوندد خوزه مورینیو می‌تواند ترکیب قدرتمندی برای درخشش در لیگ برتر و لیگ اروپا داشته باشد.

این تصویر می‌تواند ترکیب احتمالی تاتنهامی‌ها برای فصل جدید باشد. هوگو لوریس همچنان درون دروازه خواهد بود. 4 نفر خط دفاعی تانتهام سرخیو رگیلون در سمت چپ، اریک دایر و آلدروایرلد در قلب خط دفاعی و دورتی در سمت راست خواهند بود. 2 هافبک دفاعی تانتهام در این ترکیب هویبرگ و هری وینکس هستند.

سون وینگر چپ و گرت بیل در پست وینگرهای راست و چپ بازی می‌کنند. دله الی هم پشت هری کین که به عنوان مهاجم ایفای نقش می‌کند حضور خواهد یافت تا مورینیو ترکیب بسیار خوبی را برای تاتنهام فصل آینده داشته باشد.

مرتبط:

واکنش «ژوزه مورینیو» به احتمال بازگشت بیل به تاتنهام
جنگ دو کهکشانی بر سر شماره پیراهن گرت بیل
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر