11:08 27 اکتوبر 2020
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

باشگاه یوونتوس قرارداد گونزالو هیگواین ستاره آرجانتینی‌اش را با تأیید نقل و انتقالات لغو کرد.

به گزارش اسپوتنیک؛ یوونتوس قرارداد گونزالو هیگواین را با هزینه 17 میلیون پوند را لغو کرد در حالی‌که این مهاجم 32 ساله قصد دارد انتقال‌اش به اینتر میامی را در این هفته نهایی سازد.

یوونتوس بیانیه‌ای منتشر کرد تا تأیید کند زمان هیگواین در تورین به پایان رسیده است.

در این بیانیه آمده است: "نبردهای زیادی با هم انجام دادیم، تعداد زیادی گل به ثمر رسید که بسیاری از آنها اغلب تعیین کننده بودند. اکنون مسیرهای گونزالو هیگواین و یوونتوس راه‌های جداگانه خود را طی می‌کنند. پیپیتا پس از کسب سومین اسکودتو رسماً پیراهن سیاه و سفید خود را از تن خارج نمود.

قرارداد هیگواین با یوونتوس قرار نبود تا سال 2021 به پایان برسد اما آندره پیرلو به مهاجم‌اش گفت که در برنامه‌هایش جایی ندارد.

یوونتوس 75.3 میلیون پوند برای جذب او از ناپولی در سال 2016 مصرف کرد و اکنون 17 میلیون پوند برای جدایی او پرداخت می‌کند.

بیانیه این باشگاه تأیید کرد: "باشگاه فوتبال یوونتوس فسخ قرارداد متقابل با بازیکن‌اش گونزالو جراردو هیگواین را اعلام کرد. این عملیات به دلیل نوشتن ارزش باقی‌مانده از حق ثبت نام بازیکن، یک اثر اقتصادی منفی تقریباً 18.3 میلیون یورویی در سال مالی 2019/20 را ایجاد می‌کند."

حالا هیگواین قرار است در یک انتقال آزاد به تیم جدید دیوید بکهام بپیوندد که این بازیکن را به پردرآمدترین بازیکن MLS تبدیل خواهد کرد.

ستاره آرجانتینی در حال حاضر در آمریکا است تا انتقال‌اش را به اینتر میامی نهایی سازد.

مربی باشگاه دیگو آلونسو گفت: "گونزالو هیگواین مذاکرات خود را با ما نهایی می‌کند و امیدواریم که در این هفته اعلامیه رسمی داشته باشیم."

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر