23:42 22 اکتوبر 2020
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

نائومی اوزاکا قهرمانی جاپانی بازی‌های تنیس مسترز آمریکا به دلیل مصدومیت از ناحیه همسترینگ رقابت‌های تنیس آزاد فرانسه را از دست داد.

به گزارش اسپوتنیک؛ نائومی اوساکا که به تازگی قهرمان تنیس آزاد آمریکا شده به خاطر مصدومیت از ناحیه همسترینگ، از مسابقات آزاد فرانسه کنار رفت.

اوزاکا که هفته گذشته سومن عنوان گرند اسلم‌ دوران حرفه‌ایی‌اش را در نیویورک بدست آورد با مصدومیت از ناحیه همسترینگ دست و پنجه نرم می‌کند نمی‌تواند در رولان گاروس حضور یابد.

این تنیس باز 22 ساله در حالی که مقابل ویکتوریا آزارنکا بازی می‌کرد، نوارچسپی روی همسترینگ چپ خود بست و گفت که چرخش بین مسابقات خیلی سخت است تا بتواند به طور کامل بهبود یابد.

ستاره شمار سوم دنیا در صفحه‌اش نوشت: "متأسفانه من امسال نمی‌توانم در مسابقات آزاد فرانسه بازی کنم. همسترینگ من هنوز دردناک است، بنابراین وقت ندارم که خود را برای بازی‌های خاکی آماده کنم. این دو مسابقه این بار برای من خیلی نزدیک به هم بودند. برای برگزار کنندگان و بازیکنان بهترین‌ها را آرزو دارم."

پیش از این؛ بارتی قهرمان فعلی تنیس اوپن فرانسه در اوایل این ماه با استناد به نگرانی از ویروس کرونا و کمبود وقت تمرینی با مربی‌اش از بازی‌های فرانسه کنار کشیده بود.

با وجود تعداد زیاد مبتلایان کوید 19 که در فرانسه گزارش شده مسابقات آزاد رولان گاروس قرار است از 27 سپتامبر آغاز شود.

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر