20:55 22 اکتوبر 2020
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

سرخیو راموس کاپیتان رئال مادرید، در آستانه نخستین بازی لالیگا، این تیم را مدعی همه جام‌ها عنوان کرد.

به گزارش اسپوتنیک، رئال مادرید یک‌شنبه شب کارش را در رقابت‌های لالیگا با یک هفته تأخیر به دلیل حضور در رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا آغاز خواهد کرد و در ورزشگاه آنوئتا به مصاف رئال سوسیداد می‌رود.

سرجیو راموس به عنوان کاپیتان رئال مادرید در مورد آغاز رقابت‌های لالیگا و اهداف این تیم با رسانه‌ها صحبت کرد و مدعی شد که این تیم در هر فصل مدعی همه جام‌های ممکن است.

او به رسانه‌های اسپانیایی گفت:« ما باید کم کم، گام به گام، بازی به بازی پیش برویم، اما ما مدعی همه جام‌ها هستیم و بنابراین باید خوب، با شدت خوب و ریتم خوب شروع کنیم تا فصل به نظر طولانی نرسد. ما در گذشته قهرمان لیگ و سوپرکاپ اسپانیا بودیم، اما شما نمی توانید در گذشته زندگی کنید. ما اهداف جدید داریم و برای کسب همه جام‌ها خود را مدعی می‌دانیم. این یک پیش فصل سخت و شدید بود و با وجود شرایط ناگوار، ما توانسته ایم در والدبباس به خوبی کار کنیم و کارهای آماده سازی زیادی انجام دهیم، اگرچه من با تیم ملی رفتم.»

راموس در مورد شرایط خودش صحبت کرد و یادآور شد که خیلی برای فصل جدید آماده و شگفت‌زده است.

او گفت:« من در این تابستان سخت کار کردم زیرا فوتبال آمادگی، رژیم و استراحت است.من اینجا بسیار خوشحالم و واقعاً منتظر شروع فصل هستم.»

این در حالی‌ست که رئال مادرید برای دفاع از عنوان قهرمانی کار دشواری دارد و دو حریف بزرگ چون بارسلونا و اتلتیکومادرید برای کسب این عنوان خود شان را آماده می‌سازند.

مرتبط:

پایان با شکوه دومین بدنه مثلث بی‌بی‌سی در رئال مادرید
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر