01:06 30 اکتوبر 2020
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

رئال مادرید در اولین دیدار خود در رقابت‌های این فصل لالیگا مقابل رئال سوسیداد به تساوی بدون گل رضایت داد.

به گزارش اسپوتنیک، رئال مادرید در نخستین دیدار خود در فصل جدید لالیگا به تساوی بدون گل برابر رئال سوسیداد دست یافت و در همان ابتدا دو امتیاز از دست داد.

زین‌الدین زیدان در خصوص توقف خارج از خانه شاگردانش مقابل سوسیداد به خبرنگاران اظهار کرد:«در شرایطی دو امتیاز از دست دادیم که برای برتری وارد زمین شده بودیم. در نیمه اول بهتر بازی کردیم و فرصت‌های گلزنی خوبی ایجاد کردیم اما به نتیجه نرسید. نگران مشکل گلزنی تیم نیستم و در بازی‌های بعدی بهتر عمل می‌کنیم.»
سرمربی تیم رئال مادرید درباره ترکیب تیمش و بازی ندادن به لوکا یوویچ و کاسیمیرو و عملکرد مارتین اودگارد عنوان کرد:«با هیچ بازیکنی مشکل ندارم. تصمیمی برای تغییر تاکتیک تیم نداشتم و 11 بازیکنی که انتخاب کرده بودم برای تیم بازی کردند. چون در نیمه اول بهتر بودیم نیازی به استفاده از کاسمیرو ندیدم. اودگارد هم در اولین نمایش خود عملکرد قابل قبولی داشت و در آینده بیشتر با تیم هماهنگ خواهد شد.»

در این بازی که رئال مادرید نیازمند گل بود، زیدان بدون توجه به لوکا یوویچ از 2 ستاره آکادمی باشگاه استفاده کرد. او در این بازی ستاره‌های آینده‌دار رئال مادرید چون «ماروین پارک» و «سرجیو آریباس» به میدان فرستاد.

مرتبط:

رئال 0 – سوسیه داد 0؛ آغاز متزلزل مردان زیدان
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر