11:32 24 اکتوبر 2020
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

باشگاه اسپورتینگ لیسبون اعلام کرد که آکادمی این باشگاه به نام «کریستانو رونالدو» بزرگترین و بهترین محصول این آکادمی، تغییر کرده است.

به گزارش اسپوتنیک، رونالدو فوتبالش را از تیم آندورینا آغاز کرد. دو سال در آندورینا حضور داشت و بعد از آن به تیم ناسیونال منتقل شد و در سال 1997 به اسپورتینگ لیسبون پیوست. پس از درخشش خیره کننده در لیسبون توسط سر الکس فرگوسن در سال 2003 با قراردادی به مبلغ 15 میلیون یورو راهی منچستریونایتد و سپس رئال و یوونتوس شد.

کریستانو که 5 توپ طلا و قهرمانی‌های زیادی در کارنامه دارد، در آکادمی باشگاه اسپورتنیگ رشد کرده و محصول این آکادمی محسوب می‌شود. کریستیانو نیز بارها این موضوع را در مصاحبه‌هایش بیان کرده و رابطه بسیار خوبی با این باشگاه دارد.

در کنار رونالدو، لوئیز فیگو، په په، نانی و… بسیاری از ستارگان دنیای فوتبال محصول آکادمی فوتبال جوانان اسپورتینگ لیسبون هستند و کار خوب استعدادیابی و پرورش استعداد در این آکادمی بسیار زبانزد است.

این باشگاه امروز اعلام کرد که بخاطر درخشش بی‌نظیر رونالدو در جهان فوتبال به عنوان یکی از محصولات آکادمی فوتبال جوانان اسپورتینگ لیسبون، این آکادمی را به نام رونالدو مسمی ساخته است تا از او قدردانی صورت گیرد.

به این ترتیب یکی از بهترین آکادمی‌های فوتبال در کشور پرتگال پس از این به نام رونالدو خواهد بود.

مرتبط:

یوونتوس 3 – سامپدوریا 0؛ آغاز با اقتدار پیرلو در شب گلزنی رونالدو
آمار بی‌نظیر رونالدو در لیگ‌های اروپایی + عکس
پیرلو: رونالدو دوست ندارد تعویضی باشد
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر