13:40 17 اپریل 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

میلان در نخستین هفته از رقابت‌های سری‌آ، در خانه و در مقابل چشم 1 هزار تماشاگر، موفق به شکست بولونیا شد و سه امتیاز این دیدار را کسب کرد.

به گزارش اسپوتنیک، در سومین و آخرین شب از هفته اول رقابت‌های سری‌آ ایتالیا، آث میلان در ورزشگاه سن‌سیرو که 1هزار تماشاگر را در خود می‌دید، میزبان بولونیا بود و در پایان 90 دقیقه موفق شد این تیم را با نتیجه 0-2 شکست دهد.

در این دیدار روسونری از همان دقایق ابتدائی بازی به فکر کسب سه امتیاز بود و بازی بهتری نیز نسبت به رقیب خودش به نمایش گذاشت.

شاگردان پیولی در دقیقه 35 و توسط زلاتان ابرهیموویچ به گول نخست رسیدند و مهاجم سوئدی نیز موفق شد تا نخستین گول خود و تیمش را در فصل 2020-2021، به ثمر برساند.

بازی در نیمه نخست با نتیجه 0-1 به سود یاران ایبرا به پایان رسید تا این تیم با برتری راهی رختکن شود.

در نیمه دوم بازی و در دقیقه 49، داور بازی به سود میلان پنالتی اعلام کرد و زلاتان پشت توپ ایستاد و موفق شد دومین گول خود و تیمش را نیز در این دیدار به ثمر برساند.

پس از این گول بازی خشن دنبال شد و در دقیقه 88 میچل دایکس از تیم بولونیا با دریافت کارت سرخ اخراج شد تا این تیم 10 نفره به کارش ادامه دهد.

در ادامه اما توپی از خط دروازه‌ها عبور نکرد و میلان با درخشش زلاتان ابراهیموویچ موفق شد در نخستین بازی فصل به پیروزی دست یابد.

با این پیروزی میلان موقتاً در رده سوم جدول سری‌آ قرار گرفت و بولونیا نیز هفدهم شد.

 

مرتبط:

10 سال از نخستین گل زلاتان برای میلان گذشت + عکس
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر