03:02 17 اپریل 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

جاناتان بارنت، نماینده گرت بیل از برخورد این باشگاه رئال مادرید با موکلش انتقاد کرد و مدعی شد که این باشگاه باید خاک پای موکلش را ببوسد.

به گزارش اسپوتنیک، گرت بیل سه روز قبل و پس از 7 سال حضور در رئال مادرید، با قرارداد قرضی یک‌ونیم ساله به تاتنهام بازگشت وشماره 9 این باشگاه برتن کرد.

نماینده این بازیکن پس از پیوستن موکلش به تاتنهام، از برخورد رئال مادرید با موکلش انتقاد کرد و ابراز امیدواری کرد که این بازیکن به این باشگاه برنگردد.

او در این مورد به تاک اسپورت گفت:« امیدوارم موضوع بازگشت موکلم به رئال مادرید دیگر مطرح نگردد. او در تاتنهام موفق خواهد بود، او دوست دارد در آن‌جا بماند و انجام بقیه کارها یک معامله ساده است. به نظر من، با کسی که خیلی کارها را برای رئال مادرید انجام داده، رفتار درستی نشده است. من نمی‌خواهم کسی را سرزنش کنم یا وارد تنش شوم. اما بخاطر آنچه او برای رئال مادرید انجام داده است، آن‌ها باید زمینی را كه او قدم می‌زند ببوسند.»

نماینده بیل در حالی چنین سخنانی را به آدرس رئال مادرید حواله می‌کند که این باشگاه در دو فصل آخر فشار زیادی به این بازیکن وارد کرده بود تا از این باشگاه جدا شود.

مرتبط:

بیل: انگیزه بالایی برای ارائه بازی‌های خوب برای تاتنهام دارم
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر