10:56 27 اکتوبر 2020
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

فدارسیون فوتبال افغانستان برای تماشاگران فصل نهم لیگ برتر، استفاده از ماسک را توصیه کرده است.

به گزارش اسپوتنیک، قرار است فصل نهم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال افغانستان امروز پنجشنبه 3 میزان 1399 با دیدار افتتاحیه تیم های طوفان هریرود و د اباسین سپی آغاز شود. مسوولان فدراسیون فوتبال افغانستان می‌گویند که برای تماشای این فصل از لیگ برتر هیچ ممانعتی وجود دارد و بر اساس برنامه زمانی تمامی مسابقات را می‌توانند از نزدیک ببینند.

این نهاد در خبرنامۀ گفته است:«برای حفظ سلامتی تماشاگرانی که علاقه‌مند حضور در ورزشگاه هستند، برای هر تمشاچی یک عدد ماسک که بروی آن پرچم افغانستان نیز حک شده است را در نظر گرفته است. از آنجایی که داشتن ماسک میتواند شما را از گزند ویروس کرونا به دور نگاه کند، فدراسیون فوتبال افغانستان به تک تک تماشاگران عزیز توصیه می‌کند که برای تماشای سایر مسابقات از ماسک استفاده کنند.»

فدراسیون فوتبال افغانستان می‌گوید که با توجه به کاهش مبتلایان ویروس کرونا در کابل، اما این نهاد به عنوان برگزار کننده اصلی رقابت های لیگ برتر، وظیفه خود می‌داند که برای حفظ سلامتی هر تماشاپی تمامی نکات بهداشتی را طبق رهنمودهای وزارت محترم صحت کشور در نظر داشته باشد.

دیدار افتتاحیۀ فصل نهم لیگ برتر فوتبال افغانستان امرو میان تیم‌های طوفان هریرود و اباسین سپی ساعت 5 عصر در ورزشگاه فدارسیون فوتبال افغانستان برگزار می‌شود.

 

مرتبط:

برگزاری نشست خبری مربیان تیم‌های لیگ برتر افغانستان + عکس
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر