01:41 21 اکتوبر 2020
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

رئال مادرید در هفته سوم لالیگا، مهمان رئال بتیس بود و موفق شد حریفش را در خانه شکست داده و سه امتیاز این دیدار را کسب کند.

به گزارش اسپوتنیک، در آخرین بازی از شب دوم هفته سوم رقابت‌های لالیگا، رئال مادرید در ورزشگاه بنیتو ویلامارین مهمان رئال بتیس بود و این تیم را خانه‌اش با نتیجه 2-3 شکست دهد.

رئال در این دیدار تیم برتر میدان بود و پس از 14 دقیقه توسط فده والورده به گول برتری دست یافت. این گول نخستین گول رئال مادرید در رقابت‌های لالیگا بود که توسط هافبک اروگوئۀ به ثمر رسید.

پس از این گول نوبت به رئال بتیس رسید تا توپ‌ و میدان را در اختیار گیرد و این تیم موفق شد در دقیقه 35 با عیسی ماندی بازی را مساوی کند.

دو دقیقه بعد سبز و سفید پوشان موفق به زدن گول برتری شدند و ویلیام کاروالیو موفق شد تا برای بار دوم دروازه کورتوا را بازی کند.

نیمه نخست این دیدار با برتر بتیس به پایان رسید و این تیم موفق شد در 45 دقیقه نخست، رئال مادرید را با نتیجه 1-2 شکست دهد.

در نیمه دوم رئال برای جبران نتیجه پیش کشید و در دقیقه 48 و روی اشتباه امرسون که گول به خودی زد، بازی را تساوی کرد.

در دقیقه 67 امرسون که قبل از این گول به خودی زده بود، اشتباه دیگری انجام داد و با دریافت کارت سرخ از زمین بازی اخراج شد.

با اخراج این مدافع برازیلی، رئال بتیس ده نفره شد تا شاگردان زیدان کار راحتی برای ادامه بازی داشته باشند.

در دقیقه 80 بازی مارک بارترا بر روی بنزما مرتکب خطا شد و داور بازی پنالتی اعلام کرد.

راموس مانند همیشه پشت توپ ایستاد و به زیبایی توپ را به جال دروازه چسپاند و گول برتری تیمش را به ثمر رساند.

در ادامه توپی از خط دروازه‌ها عبور نکرد و رئال موفق شد با نتیجه 2-3 بتیس را شکست دهد و نخستین پیروزی خود را در فصل جدید تجربه کند.

با این پیروزی رئال مادرید موقتاً در رده پنجم قرار گرفت و بتیس دوم شد.

 

مرتبط:

یوویچ به دنبال ترک رئال مادرید در این تابستان
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر