03:51 01 نوامبر 2020
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

نیکولاس آنلکا بازیکن سابق تیم ملی فرانسه، کلیان امباپه مهاجم جوان پی‌اس‌جی را بهترین گزینه برای برنده شدن توپ طلا می‌داند.

به گزارش اسپوتنیک، ویروس کرونا در کنار سایر ضررهایی که به فوتبال رسانیده است، ضرر بزرگی به ستاره‌های رسانده که در فصل گذشته درخشیده اند زیرا به دلیل همین ویروس کشنده در سال 2020، توپ طلا اهدأ نخواهد شد.

با این هم برخی‌ بازیکنان سابق و کارشناسان فوتبال، ستاره‌هایی که در فصل گذشته درخشیده اند را شایسته توپ طلا می‌دانند.

در این میان نیکولاس آنلکا ستاره سابق تیم‌های رئال مادرید، یوونتوس، چلسی و آرسنال که برای تیم ملی فرانسه نیز بازی‌هایی زیادی انجام داده است، کلیان امباپه را شایسته این جایزه می‌داند و مدعی‌ست که او تمامی ویژگی‌های لازم برای برنده شدن این جایزه را دارد.

او در این مورد به رسانه‌ها گفت:« امباپه مهاجم بسیاری خوبی‌ست و تمامی ویژگی‌های لازم را برای برنده شدن توپ طلا دارد. او با هوش تکنیکی و خیلی سریع است و در هر بازی کیفیت خودش را به نمایش می‌گذارد. او بارها و بارها خودش را ثابت ساخته است و هر روز بهتر می‌شود. نیمار هم خوب است اما کلیان چیز دیگری‌ست.»

این در حالی‌ست که پس از سال 1998 که زیدان برنده توپ طلا شد، هیچ بازیکنی از فرانسه موفق به برنده شدن این جایزه نشده و به حسرتی برای فرانسوی‌ها مبدل شده.

مرتبط:

اقدام زودتر از موعد لیورپول و رئال مادرید برای امباپه
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر