01:05 30 اکتوبر 2020
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

فوق ستاره پرتگالی یوونتوس به این باور است که این تیم با مربی جدید خود خوشحال است و آینده‌ای روشن دارد.

به گزارش اسپوتنیک، شب گذشته از هفته دوم لیگ فوتبال باشگاه‌های ایتالیا تیم آ.اس رم در ورزشگاه «المپیکو» از یوونتوسی که این فصل را با سرمربیگری «آندره‌آ پیرلو» ستاره سال‌های نه چندان دور این تیم شروع کرده، پذیرایی کرد که این بازی تماشایی در انتها با تساوی دو بر دو به اتمام رسید.

ابر ستاره بانوی پیر در پایان این دیدار در خصوص نتیجه بازی، گفت:«ما یک امتیاز کسب کردیم. در این دیدار وضعیت پیچیده‌ای برای ما پیش آمد چرا که پس از اینکه یک نفر از ما اخراج شد تیم به کارش ادامه داد و کار را به تساوی کشاند. این یک نکته مهم برای ما است.»
رونالدو در ادامه اظهار داشت:«ما در ابتدای فصل هستیم. یک مربی جدید داریم که با ایده‌های جدید آمده است اما من می‌بینم که تیم به خوبی و مشتاقانه کار می‌کند و به طور قطع ما آینده‌ای روشن داریم. آنچه که ما می‌بینیم این است که تیم خوشحال است و با لبخند کار می‌کند. لیگ ایتالیا خیلی خوب خود را قوی کرده است. شرایط نسبت به فصل گذشته برایمان سخت‌تر خواهد شد، اما ما آماده هستیم.»

رونالدو در این دیدار با درخشش خود مانع شکست یوونتوس در دیدار خارج از خانه مقابل آ.اس رم شد. فوق ستاره پرتگالی در این دیدار توانست 2 بار کار را به تساوی بکشاند. رونالدو اولین گل خود را از روی نقطه پنالتی و گل دومش را با یک ضربه زیبای سر به‌ثمر رساند.

 

 

مرتبط:

رکورد بی‌نظیر رونالدو؛ 450 گل در لیگ‌های بزرگ اروپا + عکس
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر