16:18 29 اکتوبر 2020
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

ستاره آفریقایی توپچی‌های لندن از رد پیشنهاد بارسلونا پرده برداشت.

به گزارش اسپوتنیک، پیر امریک اوبامیانگ، کاپیتان آرسنال، تایید کرد که پیشنهاد باشگاه بارسلونا را رد کرده تا قرارداد خود با توپچی‌ها را در پایان فصل جاری تمدید کند.

اوبامیانگ در مصاحبۀ در این خصوص گفت:«پیشنهادات بسیاری بود. مهم‌ترین شان از سوی بارسلونا بود. اولویت من به دو دلیل ادامه حضور در این تیم بود. اولی میکل آرتتاست چون ما در طول قرنطینه بسیار حرف زدیم و او من را از نظر پروژه در جریان در باشگاه متقاعد کرد. و دوم عشقی است که از سوی هواداران و اعضای باشگاه دریافت می‎کنم. از زمانی که اینجا بودم طوری با من رفتار کردند که انگار یکی از خودشان هستم و چون یکی از آنها هستم پس اینجا خواهم ماند. داستان به همین سادگی است.»

این بازیکن 31 ساله در ابتدای ماه جاری میلادی به گمانه زنی درباره آینده خود پایان داده و قرارداد سه ساله‌ای را با باشگاه لندنی به امضا رساند که او را به دومین بازیکن با بالاترین دستمزد در این تیم تبدیل کرد. اوبامیانگ اجازه داد قراردادش وارد آخرین سال خود شود و در زمان حضور اونای امری در آستانه جدایی بود. او پیش از این حتی به مدیران باشگاه خبر داد که تصمیمی برای تمدید قراردادش ندارد.

 اما در نهایت شرایط طوری پیش رفت که او حاضر به تمدید قراردادش شد و حالا فاش کرده که پیشنهاد بارسلونا را نیز رد کرده است.

 

مرتبط:

اوبامیانگ: پدرم بزرگترین الگوی من است + عکس
رسمی: اوبامیانگ سه سال تمدید کرد
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر