10:19 25 سپتمبر 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

گونزالو ایگواین در نخستین حضور خود با پیراهن تیم اینتر میامی در میادین فوتبال نتوانست کمکی به این تیم کند و یک پنالتی را هم از دست داد.

به گزارش اسپوتنیک، صبح امروز اینتر میامی مهمان فیلادلفیا یونیون در چهارچوپ رقابت‌های «ام ال اس» بود. در این بازی علاوه بر بلیز ماتویدی، گونزالو ایگواین، مهاجم سابق یوونتوس که به تازگی به اینتری‌ها پیوسته در زمین حضور داشت و می‌توانست در دقیقه 20 روی یک ضربه آکروباتیک گل اولین خود را به ثمر برساند اما این اتفاق نیفتاد.

بازی در حالی که با حساب 2 - 0 پیش می‌رفت، اینتر در دقیقه 77 صاحب یک ضربه پنالتی شد که ایگواین آن را به بدترین نحو ممکن زد. توپ ایگواین با برخورد با تیر افقی به بیرون و به سمت آسمان رفت تا اینتر میامی شانس کم کردن فاصله را از دست بدهد. در ادامه هم تیم فیلادلفیا گل سوم را به ثمر رساند تا بازی با نتیجه 3 - 0 به پایان برسد.

با وجود شب ناکام ایگواین با پیراهن اینترمیامی، سرمربی این تیم دیگو آلونسو معتقد است حضور ستاره ای مثل ایگواین بدون شک به نفع این تیم خواهد بود. او در این باره گفت:«حضور بازیکنی با این میزان از تجربه روی تیم تاثیر مثبت می گذارد. او در وهله اول با کیفیت بالای بازی اش به تیم کمک می کند و از طرف دیگر تجربه اش را به بازیکنان جوانتر انتقال می دهد.»

 

مرتبط:

ایگواین سرانجام از یوونتوس جدا شد؛ مهاجم آرجنتینی در راه امریکا
رسمی؛ ایگواین به تیم بکهام پیوست + عکس
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر