15:07 21 جون 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

فرناندو سانتوس سرمربی تیم ملی پرتگال در گفت‌و گویی مدعی شد که رونالدو تا 40 سالگی می‌تواند در بالاترین سطح فوتبال بازی کند.

به گزارش اسپوتنیک، ستاره‌های بزرگی در دنیای فوتبال، با گذاشتن پا به سن 35 سالگی از این رشته ورزشی خداحافظی کرده اند و یا به لیگ‌هایی رفته اند که سطح پایین‌‌تری دارند. رونالدو اما با وجود 35 سال سن هنوز شبیه جوان 18 ساله در ترکیب یوونتوس می‌درخشد و هیچ اثری از پیری در وجود این فوق ستاره دیده نمی‌شود.

او شب گذشته در برابر رُم دو بار گولزنی کرد که یکی از گول‌هایش با پرواز بلند و توسط سر زده شد.

پس از این بازی فرناندو سانتوس سرمربی تیم ملی پرتگال در گفت‌و گویی از شاگردش تمجید کرد و مدعی شد که تا تا 40 سالگی می‌تواند در بالاترین سطح فوتبال بازی کند.

او در این مورد به TV24 پرتگال گفت:« رونالدو آماده است که تا 40 سالگی بازی کند اما نمی دانم که این اتفاق رخ می دهد یا نه. او بازیکنی نیست که سطحش دچار افت شود و مطمئناً در بالاترین سطح خواهد ماند. زمانی که حس کند که دچار افت می شود، خودش با پای خودش فوتبال را کنار می گذارد. زمانی که حس کند که نمی تواند همان رونالدوی همیشگی باشد، نظرش را اعلام خواهد کرد.»

رونالدو دو رقابت مهم ملی( لیگ اروپا و جام جهانی) را پیشرو دارد که در یکی 36 ساله و در دومی 37 ساله خواهد بود و ممکن است پس از جام جهانی قطر از تیم ملی خداحافظی کند.

مرتبط:

فرناندو سانتوس بهترین مربی ملی جهان شد
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر