15:33 21 جون 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

لیورپول در ورزشگاه آنفیلد برابر آرسنال به برتری رسید و انتقام شکست سوپرجام انگلیس را گرفت.

به گزارش اسپوتنیک، در سومین و آخرین شب از هفته سوم لیگ برتر انگلیس، لیورپول در ورزشگاه آنفیلد میزبان آرسنال بود و موفق شد این تیم را با نتیجه 1-3 شکست دهد.

شاگردان کلوپ از آغاز بازی تیم برتر میدان بودند اما این آرسنال بود که در دقیقه 25 به گول نخست رسید و روی یک ضد حمله و پس از اشتباه رابرتسون، توپ در درون محوطه جریمه به لاکازت رسید و این مهاجم فرانسوی موفق شد، گولزنی کند.

شادی هواداران آرسنال هنوز تمام نشده بود که لیورپول گول خورده را جبران کرد و سادیو مانه در دقیقه 28 موفق به باز کردن دروازه لنو شد.

پس از این گول نوبت به رابرتسون رسید تا اشتباه مرگبار خود را جبران کند و این مدافع اسکاتلندی موفق شد در دقیقه 34 برای بار دوم دروازه آرسنال را باز کند.

گول رابرتسون سبب شد تا لیورپول با برتری راهی رختکن شود و این تیم برنده نیمه نخست این دیدار شد.

در نیمه دوم آرسنال برای جبران نتیجه تلاش‌های فراوان کرد و چندین موقعیت مناسب گولزنی داشت، اما این موقعیت‌ها را لاکازت خراب کرد و موفق نشد تا دروازه آلیسون را باز کند.

لیورپول که چشم به ضد حملات دوخته بود، در دقیقه 88 موفق به زدن گول سوم شد و دیوگو ژوتا مهاجم پرتگالی این تیم که به تازگی از ولوز به این تیم پیوسته است، موفق شد نخستین گول خود و سومین گول تیمش را به ثمر برساند.

در ادامه توپی از خط دروازه‌ها عبور نکرد و سرخ‌ها موفق شدند و پس از دو شکست برابر شاگردان آرتتا به پیروزی دست یابند و انتقام بگیرند.

با این پیروزی لیورپول به رده دوم جدول بازگشت و آرسنال هم پنجم شد.

مرتبط:

آرسنال 2 – لستر 0؛ پیروزی با طعم صعود به دور بعد در برابر حریف سرسخت
لیورپول با هدف بارسا تمدید میکند
صعود دشوار سیتی و جشنواره‌ی گل لیورپول در جام اتحادیه انگلیس
اوبامیانگ فاش کرد: به خاطر آرسنال پیشنهاد باسا را رد کردم
ترکیب اصلی لیورپول و آرسنال مشخص شد + عکس
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر