14:54 21 جون 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

خرید بازیکنان مد نظر کومان به قدری طولانی شده که نه تنها طرفداران را خسته کرده بلکه صدای مدیر لیون نیز درآمد.

به گزارش اسپوتنیک، ژان میشل آئولاس مدیر المپیک لیون در مصاحبه‌ای در مورد بحث پیوستن ممفیس دیپای مهاجم هالندی به بارسلونا صحبت کرد.

© Sputnik / Алексей Куденко

مدیر لیون اعلام کرد که بازیکنانی که قصد جدایی داشته باشند باید تا روز جمعه تکلیفشان را مشخص کنند، در غیر این صورت فصل بعد در لیون می مانند. آئولاس در این باره گفت:«باید به بازیکنان اعلام کنم که آنهایی که تا جمعه جدا نشده باشند، در لیون می ماند. از روز جمعه به بعد هیچ بازیکنی جدا نخواهد شد.»

کومان سرمربی بارسلونا پس از پیروزی پرگل مقابل ویارئال علنا اعلام کرد که تیمش به یک مهاجم دیگر نیاز دارد اما مشکلات مالی بارسا باعث شده تا برای جذب وی مشکل داشته باشند. به هر صورت بارسا اگر می خواهد خریدی داشته باشد باید عجله کند چرا که  کمتر از یک هفته تا پایان نقل و انتقالات تابستانی مانده است.

با اخراج لوئیس سوارز از ترکیب بارسلونا، کومان فقط می خواهد دپای به اردوی تیم اضافه شود. دپای، اریک گارسیا و جورجینیو دِست خریدهای احتمالی بارسلونا به شمار می‌روند که اگر مدیریت معطل نکند می‌تواند این 3 بازیکن را خریداری کند. طبق گزارش فابرزیو رومانو بارسلونا و آژاکس برای دپای به توافق 30 میلیون یورویی رسیده اند اما هنوز بارسا هیچ پیشنهاد رسمی ارائه نداده و این موضوع توسط رئیس این باشگاه رسما اعلام شده است.

مرتبط:

ادعای عجیب رییس باشگاه لیون: بارسلونا توان خرید دپای را ندارد
بارسا از جذب دپای دست نمیکشد
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر