17:24 19 جون 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

سرمربی فرانسوی رئال مادرید پیش از دیدار مقابل وایادولید به بیان صحبت‌هایش در خصوص شرایط این روزهای رئال ماردید پرداخت.

به گزارش اسپوتنیک، زین الدین زیدان، سرمربی رئال مادرید در کنفرانس خبری پیش از دیدار مقابل وایادولید حاضر شد و در پیوند به مسایل مربوط به تیمش صحبت کرد.

زیدان در بخش نخست صحبت‌هایش گفت:«هر کس می‌تواند هر نظری بدهد اما من در حال حاضر بهترین بازیکنان را دارم و چنین چیزی همیشه در باشگاهی مانند رئال مادرید اتفاق می‌افتد. بازار نقل و انتقالات تا 5 اکتبر باز است. ما همین حالا هم بازیکنان زیادی داریم و شما می‌خواهید باز هم بازیکن جدید اضافه شود؟ برای چه؟ همه خوب هستند و من واقعا خوشحال هستم.»
سرمربی کهکشانی‌ها در ادامه در مورد بازیکنانش گفت:«ادن هازاد حرفه‌ای نیست؟ فکر نمی‌کنم اینگونه باشد. او می‌تواند حرف بزند اما می‌خواهد بازی‌اش را انجام بدهد. او مشکل بزرگی دارد که مدت ها است او را آزار می‌دهد. فصلی طولانی خواهیم داشت و او هم می‌خواهد در کنار هم تیمی‌هایش باشد. جدایی مایورال و لوکا یوویچ؟ به این سوال پاسخ نمی‌دهم.»
زیدان در ادامه تصریح کرد:«روی تمام بازیکنانی که با تیم اصلی قرارداد دارند حساب می‌کنم. چرا به وینیسیوس و رودریگو کمتر بازی می‌دهم؟ این سوال من را به خنده می‌اندازد.آسان است که هر نفر نظری بدهد اما من هر روز با بازیکنان در ارتباط هستم. آیا وینیسیوس در 34 درصد از بازی‌های فصل حضور پیدا می‌کند؟ دیگری در 32 درصد و یک نفر دیگر 31 درصد؟ این واقعیت باشگاه است و کسانی بیشتر و کمتر بازی خواهند کرد

زیدان در پایان صحبت هایش اظهار داشت:«مي‌خواهم برنده باشم و چیزی که در رسانه‌ها گفته می‌شود کمکی  نمی‌کند. در هر بازی باید ۱۱ بازیکن انتخاب شود و من این بازیکنان را تا زمانی که اینجا هستم انتخاب می‌کنم. اگر اینجا نبودم هر کاری خواستم انجام می‌دهم. امیدوارم منظورم را متوجه شده باشید. ما از VAR سود می‌بریم؟ بابت انتقاد از موفقیت‌مان شگفت زده شدم. درباره این مسائل صحبت نمی‌کنم. هر کسی می‌تواند نظرش را بدهد. می‌خواهیم تنها روی کارمان تمرکز داشته باشیم.»

مرتبط:

بازگشت مهره‌های کلیدی زیدان به تمرینات + عکس
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر