22:11 30 اکتوبر 2020
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

رئال مادرید با تک گل وینیسیوس جونیور موفق شد رئال وایادولید را در خانه شکست دهد. بازیکن برازیلی پس از بازی از عملکرد خودش و تیم ابراز رضایت کرد.

به گزارش اسپوتنیک، وینیسیوس جونیور که به عنوان یار تعویضی مقابل وایادولید به میدان آمد، تک گل سه امتیازی تیمش را در خانه به ثمر رساند.

وینیسوس جونیور، ستاره برازیلی رئال مادرید پس از پایان بازی گفت:«من از عملکرد تیم راضی هستم. نیمه اول سخت بود ، مربی بعد از استراحت بین دو نیمه من و آسنسیو را برای ایجاد موقعیت های بیشتر به زمین آورد و بازی را تغییر داد. امروز یک مسابقه متفاوت نسبت به بازی مقابل بتیس بود. اما مهم این است که ما موفق شدیم هر دو را ببریم.»
بازیکن برازیلی رئال در پایان اظهار داشت:«این شروع فصل است، ما هیچ بازی دوستانه ای انجام نداده ایم و این کار دشواری است. مانند فصل گذشته وقت زیادی برای تمرین نداشتیم. می دانیم که اگر دروازه‌مان را بسته نگه داریم، می‌توانیم در مسابقات پیروز شویم. بازیکنانی داریم که در طول فصل گل های زیادی به ثمر می رسانند و روی قسمت هجومی کار می کنیم تا روند رو به رشد خود را حفظ کنیم.»

رئال مادرید که در فصل گذشته قهرمان لالیگا شده بود اکنون هم به دنبال قهرمانی است و همه‌ی بازیکنان و زیدان می‌دانند که اهمیت این امتیاز ها در لالیگا چقدر است.

مرتبط:

رئال مادرید 1 - رئال وایادولید 0؛ برد اقتصادی شاگردان زیدان در خانه
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر