02:27 24 اکتوبر 2020
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

آنتونیو کونته می‌گوید تیمش هجومی شده و خودش از تماشای بازی اینتر لذت می‌برد.

به گزارش اسپوتنیک، نبرد معوقه اینتر و بنونتو زیبا شد و آنتونیو کونته از اینکه تیمش 5 بر 2 حریف را برده خوشحال بود.

کونته در پایان این بازی گفت:«اینتر تیمی هجومی شده است، موقعیت‌های زیادی خلق می‌کند و خب ناگزیر فضاهایی هم پشت سر بازیکنانش خالی می‌ماند. ما امروز دو گل دیگر خوردیم پس باید نگاهی دوباره برای ایجاد تعادل در سبک بازی‌مان داشته باشیم اما من از تماشای بازی این اینتر لذت بردم.»
اینتر در دو بازی‌اش در این فصل 9 گل زده و 5 گل هم خورده است که این تعداد گل خورده برای تیم‌های تحت هدایت آنتونیو کونته غیرعادی است. او در این باره هم گفت:«اینتر تیمی هجومی شده است، موقعیت‌های زیادی خلق می‌کند و خب ناگزیر فضاهایی هم پشت سر بازیکنانش خالی می‌ماند. ما امروز دو گل دیگر خوردیم پس باید نگاهی دوباره برای ایجاد تعادل در سبک بازی‌مان داشته باشیم اما من از تماشای بازی این اینتر لذت بردم.»

کونته درباره مصدومیت آتورو ویدال که در نیمه دوم زمین بازی را ترک کرد هم عنوان کرد:«آرتورو از ناحیه ران آسیب دید و به همین دلیل زمانی که خیال‌مان تا حدودی از بابت نتیجه راحت شد، ترجیح دادم ریسک نکنم و او را بیرون بکشم. پای او کبود شده و به همین دلیل برای راه رفتن کمی مشکل داشت. نگرانش نیستم. او یک جنگجو و همیشه آماده مبارزه است.»

 

مرتبط:

اینتر 5 – بنونتو 2؛ خط حمله‌ی وحشت‌ناک افعی‌ها لرزه بر اندام حریفان انداخت
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر