16:11 06 مارچ 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

سرمربی بارسلونا پس از پیروزی برابر سلتاویگو، مدعی شد که با وجود ده نفره بودن، شاگردانش از لحاظ فزیکی عالی کار کردند.

به گزارش اسپوتنیک، بارسلونا شب گذشته و در هفته چهارم لالیگا، در ورزشگاه آبانکا بالایدوس، مهمان سلتاویگو بود و موفق شد این تیم را با نتیجه 0-3 شکست دهد.

شاگردان رونالد کومان در دقیقه 11 با گُل آنسو فاتی از حریف خود پیش افتادند، اما اخراج کلمنت لنگلت در دقیقه 42، کار را برای این تیم دشوار ساخت.

بارسا یک نیمه کامل را تحت فشار شدید و با ده نفر ادامه داد. این تیم روی حرکت انفرادی لیونل مسی و با اشتباه لوکاس اولاسا مدافع ستاویگو به گُل دوم دست یافت.

 سرجی روبرتو نیز در دقیقه 5+90، گل سوم بارسلونا را به ثمر رساند تا طلسم ورزشگاه بالایدوس بشکند و آبی‌اناری‌ها در یک دیدار فوق‎‌العاده دشوار به برتری برسند.

پس از پایان این بازی، رونالد کومان از وضعیت فزیکی و جسمانی شاگردانش ابراز رضایت کرد و نمایش آن‌ها شجاعانه خواند.

او گفت:« تلاش خوبی داشتیم. به این تیم افتخار می کنم. خوب تلاش کردیم. با نظم بازی کردیم و حتی وقتی یک بازیکن کمتر داشتیم، نمایش خیلی خوبی داشتیم و بسیار خرسند هستم. فاتی و مسی خیلی خوب بودند، مثل کُل تیم. تلاش خوبی داشتیم و این ارزشمند است. به کار بازیکنانم افتخار می کنم. در جایگاهی نیستم که بخواهم در مورد فصل گذشته صحبت کنم. ترجیح می دهم که در مورد این  فصل صحبت کنم. از اولین روز دیدم که بازیکنانم با عطش و انگیزه انتقام ظاهر می شوند. مثل تمرینات دربازی‌ها حضور پیدا کردیم و مشخص است که از نظر بدنی بهتر شده‌ایم و از وضعیت جسمانی شاگردانم بسیار راضی هستم.»

این دومین پیروزی متوالی کومان در لالیگا بود که بدون گول خورده به دست آمد و نمایش بازیکنان بارسا نیز بسیار بی‌نقص بود.

 

مرتبط:

کومان با دفاع آشفته‌ی بارسا چه می‌کند؟
سلتا 0 بارسلونا 3؛ پیروزی تیم 10 نفره کومان در شهر ویگو
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر