22:56 07 مارچ 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

یورگن کلوپ پس قرار گرفتن تیمش در یک گروه با تیم‌های آژاکس و آتالانتا، به این موضوع واکنش نشان داد و مدعی شد که در گروه قدرتمندی قرار دارند.

به گزارش اسپوتنیک، قرعه کشی مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا در فصل 21-2020 شام روز پنجشنبه در شهر ژنو سوئیس برگزار شد و 32 تیم حاضر در مرحله گروهی این رقابت‌ها حریفان خود را شناختند.

لیورپول به عنوان یکی از مدعیان اصلی این رقابت‌ها، در گروه D و با تیم‌های آژاکس، آتالانتا و میتیولن دیدار خواهد کرد و کار دشواری در پیش خواهد داشت.

پس از مشخص شدن حریفان لیورپول در دور گروهی، یورگن کلوپ به این موضوع واکنش نشان داد و مدعی شد که در گروه قدرتمندی قرار گرفته اند.

او در این مورد به رسانه‌های انگلیسی گفت:« صادقانه به سفر کردن فکر نکرده بودم اما شاید هالند، دانمارک و ایتالیا خیلی راه دوری نباشند. ما در لیگ قهرمانان به مسافت‌ها فکر نمی‎کنیم بلکه درباره دیدارهایی فکر می‎کنیم که باید انجام دهیم و من فکر می‎کنم گروه قدرتمندی داریم. همه می‎دانند آژاکس دو سال پیش چقدر خوب بود و آتالانتا نیز فوتبال بسیار زیبایی را از خود به نمایش می‎گذارد.»

این در حالی‌ست که لیورپول در فصل گذشته لیگ قهرمانان اروپا، نمایش بسیار ضعیفی داشت و در مرحله یک‌هشتم نهایی توسط اتلتیکومادرید حذف شد.

مرتبط:

اقدام زودتر از موعد لیورپول و رئال مادرید برای امباپه
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر