16:17 06 مارچ 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

به نظر می‌رسد که کار بازسازی ورزشگاه سانتیاگو برنابئو بزودی تکمیل می‌شود و در صورتی‌که یوفا مجوز حضور هواداران را صادر کند، این ورزشگاه آماده میزبانی از بازی‌های خانگی رئال مادرید خواهد بود.

به گزارش اسپوتنیک، رئال مادرید پس از آن‌که ورود هواداران به دلیل همه‌گیری ویروس کرونا، منع شد، کار باز سازی ورزشگاه سانتیاگو برنابئو را آغاز کرد و در حالا حاضر بازی‌های خانگی این تیم در ورزشگاه دی‌استفانو که برای بازی‌های رئال B استفاده می‌شد، برگزار می‌شود.

 

روز گذشته اتحادیه فوتبال اروپا (یوفا) با صدور بیانیه‌ای اعلام کرد که هواداران فوتبال در کشورهای اروپایی می‌توانند به صورت محدود و با پرکردن %30 ظرفیت، در ورزشگاه‌ها حاضر شوند.

باشگاه رئال مادرید پس از نشر این بیانیه یوفا، از تکمیل شدن کار ترمیم ورزشگاه سانتیاگو برنابئو و تغییر چمن این ورزشگاه خبر داد و این ورزشگاه را آماده میزبانی از هواداران و بازیکنان اعلام کرد.

به نظر می‌رسد که رئال مادرید به زودی در ورزشگاه برنابئو که از آن به عنوان خانه اصلی کهکشانی‌ها یاد می‌شود باز خواهد گشت و هواداران دوباره اجازه ورود به این ورزشگاه را خواهند یافت.

گفته می‌شود که انتخاب به دست مدیران رئال مادرید است و اگر آن‌ها بخواهند می‌توانند در ورزشگاه دی‌استفانو از حریفان شان در لالیگا، لیگ قهرمانان و کوپا میزبانی کنند.

مرتبط:

رئال مادرید 1 - رئال وایادولید 0؛ برد اقتصادی شاگردان زیدان در خانه
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر