16:34 06 مارچ 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

در ادامه بازی‌های لیگ برتر فوتبال افغانستان تیم فوتبال د سپین‌غر بازان در تقابل با حریف‌اش د اباسین څپی را شکست داد.

در ادامه بازی‌های لیگ برتر فوتبال افغانستان تیم فوتبال د سپین‌غر بازان در تقابل با حریف‌اش د اباسین څپی را شکست داد.

به گزارش اسپوتنیک؛ در بازی امروز از چارچوب رقابت‌های لیگ برتر فوتبال کشور دو تیم د سپین‌غر بازان و د اباسین څپی به مصاف هم رفتند که سرانجام این بازی در نیمه اول با حساب 2-0 به سود سپین‌غر به پایان رسید.

این بازی که با برتری  شاگردان احمدضیاء عظیمی دنبال می‌شد، در دقیقه 21 آن این تیم توسط سمیر نادری به گل اول دست یافت. جایی که نادری با فرار خوب از میان مدافعین حریف، روی پاس صادق دروازه د اباسین را باز کرد.

با آن‌که در ادامه بازیکنان د اباسین بازی را آرام کردند اما در دقیقه 36 بازی سمیر نادری در مقابل دروازه خالی حریف توپ دریافت از وجودی را به گل بدل کرد تا دومین گل خود و تیم‌اش را به ثبت برساند.

نیمه دوم بازی با درخشش ستاره‌های د سپین‌غر دنبال شد و این تیم برای بار سوم نیز موفق به گل‌زنی شدند. خوشحالی این تیم زیاد دوام نیاورد زیرا وحیدالله بازیکن د اباسین در دقیقه 60 بازی با ضربه سر توانست دروازه حریف را به زیبایی باز کند. سرمربی اباسین چند تعویض دیگر انجام داد تا تیم‌اش نفس تازه بگیرد ولی کارساز نبود زیرا سپین‌غر در میان سردرگمی بازیکنان این تیم، صادق خیلی آرام به چهارمین گل خود دست یافت تا در آستانه پیروزی شیرین و پرگل قرار بگیرد.

در دقیقه 84 بازی بهترین فرصت را بازیکنان اباسین از دست دادند تا شکست سنگین 4-1 را تجربه کنند.

در ادامه توپی از خط دروازه‌ها عبور نکرد تا د سپین‌غر بازان دومین سه امتیاز خود از فصل نهم لیگ برتر را کسب نماید.

این دومین پیروزی د سپین‌غر بازان و دومین شکست اباسین څپی در فصل نهم لیگ برتر بود که به ثبت رسید.

با این نتیجه، تیم‌های موج‌های آمو و د اباسین څپی از گردونه رقابت‌ها حذف شدند و سومین دیدار دو تیم که برابر هم برگزار می‌شود تشریفاتی خواهد بود.

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر