11:28 20 جنوری 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

منچستریونایتد با نتیجه عجیب 6 بر یک در اولدترافورد مقابل تاتنهام شکست خورد، نتیجه‌ای که اوله‌گنار سولشائر شرم‌آور می‌داند.

به گزارش اسپوتنیک، تاتنهام موفق شد در یک دیدار کاملاً برتر با نتیجه 6-1 از سد منچستریونایتد عبور کند، تا یکی از سنگین ترین شکست های شیاطین سرخ در تاریخ لیگ برتر انگلیس رقم خورد.

سولسشائر بعد از این بازی گفت:«این باخت شرم‌آور بود و بدترین روزی بود که تجربه کردم. دستم بالا است. پیش از این هم برخی نتایج را تجربه کرده بودیم و بعد از آن‌ها به عقب برگشته‌ایم. هرکاری برای حل مشکلات انجام خواهم داد. دستان خود را بالا می گیرم. مقصر این شکست من هستم. این منچستریونایتد نیست. شما با وجود این اشتباهات فردی و چنین عملکردی نمی توانید در بازی ها پیروز شوید.»
سولشائر در ادامه درباره اخراج بحث‌برانگیز مارسیال هم گفت:«مارسیال خوب کاری کرد خودش را روی زمین نینداخت تا داور لاملا را اخراج نکند. اما نباید آن واکنش را نشان می‌داد و این برای من شبیه به جوک است که لاملا آنگونه به زمین افتاد. اگر لاملا پسر من بود و چنین کار می‌کرد، مجبورش می‌کردم دو هفته نان و آب بخورد!»

تاتنهام موفق شد در یک دیدار کاملاً برتر با نتیجه 6-1 از سد منچستریونایتد عبور کند، تا یکی از سنگین ترین شکست های شیاطین سرخ در تاریخ لیگ برتر انگلیس رقم خورد.

مرتبط:

یونایتد 1 تاتنهام 6؛ تحقیر شیاطین سرخ در تئاتر رویاها با آتش بازی سون + عکس
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر