13:09 19 جنوری 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

یورگن کلوپ سرمربی لیورپول می‌گوید این مرتبه تاریخ‌سازی تیمش اشتباهی بوده است!

به گزارش اسپوتنیک، لیورپول عجیب‌ترین شب خودش تحت هدایت یورگن کلوپ را تجربه کرد و در ویلاپارک مقابل استون‌ویلا 7 بر 2 باخت.

یورگن کلوپ پس از این دیدار گفت:«سال‌ها به خودمان گفتیم می‌خواهیم تاریخ‌ساز شویم، اما واضح است که این مرتبه اشتباه تاریخ‌سازی کردیم نتیجه را باور می‌کنیم. قبل از همه‌چیز می‌گویم استون‌ویلا خیلی خوب بود. فیزیکی و باهوش بودند و مستقیم بازی کردند. ما هم موقعیت‌های خوبی داشتیم که استفاده نکردیم، اما وقتی 7 گل می‌خورید نمی‌توانم بگویم بازی 7 – 7 می‌شد. اشتباهات زیادی داشتیم که بزرگ بودند.»
سرمربی سرخ پوشان آنفلید در ادامه اظهار داشت:«در منطقه‌های اشتباه توپ‌های زیادی لو دادیم و پوشش مناسبی نداشتیم. بعد از اینکه گل اول را دریافت کردیم، برنامه بازی‌مان را گم کردیم. هر توپی از دست دادیم ضدحمله‌ای خطرناک شد. 3 گل خوردیم که روی توپ‌های منحرف شده بود. بدشانس بودیم، اما این هم اتفاقی نیست، برای اینکه خوب توپ‌ها را بلوکه نکردیم.»

لیورپول در هفته چهارم لیگ برتر انگلیس با نتیجه 7-2 مقابل آستون ویلا شکست خورد. آنها از سه بازی قبلی خود 9 امتیاز کسب کرده بودند اما یکی از شب های عجیب فوتبال به وقوع پیوست.

مرتبط:

ویلا 4 لیورپول 1؛ نابودی مدافع عنوان قهرمانی در نیمه اول
استون ویلا 7 لیورپول 2؛ گلبارانِ مدافع عنوان قهرمانی در ویلا پارک
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر