16:15 18 جنوری 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

باشگاه‌های یوونتوس و بایرن مونیخ برای انتقال قرضی داگلاس کاستا از تورین به مونیخ به توافق رسیده‌اند.

به گزارش اسپوتنیک، انتقال داگلاس کاستا به بایرن مونیخ مانند انتقال دانیله روگانی به رن که قطعی شده است و انتقال ماتیا دی‌شیلیو به المپیک لیون که به زودی محقق خواهد شد، به منظور کاهش هزینه‌های باشگاه برای پرداخت حقوق بازیکنان و امکان جذب فدریکو کیه‌زا از فیورنتیناست.

بیانکونری بابت جذب قرضی کاستا دو میلیون یورو برای فصل اول و هشت میلیون یورو برای فصل دوم پرداخت می‌کند. بر اساس اعلام شبکه اسکای اسپورت ایتالیا، کیه‌زا با قراردادی قرضی به مبلغ 10 میلیون یورو با بند خرید قطعی در ازای 50 میلیون یورو برای دو فصل راهی یوونتوس می‌شود و به این ترتیب رایزنی چند ماهه دو باشگاه یوونتوس و فیورنتینا به سرانجام رسید.

بانوی پیر برای جذب قرضی کاستا دو میلیون یورو برای فصل اول و هشت میلیون یورو برای فصل دوم پرداخت می‌کند. یوونتوس در پایان فصل دوم می‌تواند 40 میلیون یورو بپردازد و قرارداد کیه‌زا را قطعی کند که 10 میلیون یوروی هم برای او پاداش در نظر گرفته خواهد شد.

کاستای 30 سال در فاصله سال‌های 2015 تا 2017 در بایرن مونیخ بازی می‌کرد. او سال 2018 در ازای شش میلیون یورو برای یک فصل به یووه قرض داده شد و بانوی پیر سال 2019 قرارداد او را با پرداخت 40 میلیون یورو قطعی کرد.

گفتنی است فصل نقل و انتقالات، امروز ساعت 7:00 به وقت انگلیس به پایان خواهد رسید.

 

 

مرتبط:

کیه‌زا: مسی برای من قهرمان است
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر