14:11 19 جنوری 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

اتحادیه فوتبال انگلیس در حال بررسی خبر مربوط به شکسن قوانین قرنطینه به دلیل شیوع ویروس کرونا توسط تامی آبراهام، بن چیلول و جیدون سانچوست.

به گزارش اسپوتنیک، تصاویری که از سوی روزنامه «سان» انگلیس روز گذشته منتشر شده نشان می‎دهد که مهاجم چلسی به همراه چیلول و سانچو در یک مهمانی در لندن حضور داشتند که بیش از شش نفر در آن به جشن و پایکوبی پرداختند.

این مهمانی برای غافلگیر کردن آبراهام که تولد 23 سالگی خود را جشن می‎گیرد برنامه ریزی شده بود اما قانون مربوط به عدم حضور بیش از 6 نفر در هر مهمانی را زیر پا گذاشت. مردم انگلیس می‎توانند تنها در گروه‎های 6 نفره یا کمتر در کنار افرادی که با آنها زندگی نمی‎کنند قرار بگیرند و این یکی از قوانین دولتی برای کاهش میزان شیوع ویروس کروناست.

آبراهام پس از انتشار این تصاویر به روزنامه سان گفت:«به خانه برگشتم و دیدم یک گردهمایی کوچک به طور غافلگیرانه بر پا شده است. با وجود این که کاملا از چنین چیزی بی خبر بودم، عمیقا بابت این مهمانی و حضور داشتن در آن عذرخواهی می کنم. تمام کاری که حالا از دستم بر می آید این است که از این واقعه درس بگیرم، عذرخواهی کنم و مطمئن شوم که دیگر تکرار نخواهد شد.»

اتحادیه فوتبال انگلیس اعلام کرده که از این اتفاق آگاه است و در حال بررسی شرایط آن و برخورد مناسب با ستارگان حاضر در این مهمانی است.

مرتبط:

بازگشت هواداران فوتبال به ورزشگاه‌ها در انگلیس + عکس
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر