21:51 30 اکتوبر 2020
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

مهاجم فرانسوی رئال مادرید با نشر یک پست در صفحۀ انستاگرام خود به مسوولان فوتبال فرانسه در پیوند به عوت نشدنش به تیم ملی طعنه زد.

به گزارش اسپوتنیک، پنج سال از آخرین بازی کریم بنزما در تیم ملی فرانسه می‌گذرد. مهاجم فرانسوی در این سال‌ها در رئال مادرید به موفقیت‌های زیادی چون قهرمانی‌های متوالی در لیگ قهرمانان اروپا و قهرمانی در لالیگا رسید اما با محرومیت از حضور در تیم مل فرانسه شانس قهرمانی در جام جهانی را از دست داد.

 محرومیت او مربوط به حادثه اخاذی از متئو والبوئنا بود که به او تهمت زده شد در آن دست داشته است. با این حال، هیچ وقت حکمی رسمی درباره کریم بنزما و محرومیتش داده نشد اما او از آن پس دیگر توسط دشان به تیم ملی دعوت نشد. برخی از مردم هوادار بنزما بودند و برخی از نوئل لو گرائت، رئيس فدراسیون فوتبال فرانسه حمایت می‌کردند.

بنزما نه در لیست تیم ملی فرانسه برای مسابقات یورو حضور داشت و نه جام جهانی و حالا هم که جدیدترین لیست تیم ملی فرانسه برای حضور در لیگ ملت‌های اروپا اعلام شده، بنزما با وجود عملکرد خوبش در رئال همچنان در لیست حضور ندارد. بنزما اما در واکنش به عدم دعوت به تیم کشور با انتشار یک عکس از خود در اینستاگرام و طعنه به مسئولین تیم ملی فرانسه نوشته:« جایی که دیگران نفرت‌شان را نشان می‌دهند من لبخند می‌زنم.»

View this post on Instagram

A post shared by Karim Benzema (@karimbenzema) on

 

مرتبط:

ژیرو دست دوستی به سوی بنزما دراز کرد
بنزما: پرز برای بردنم به برنابئو، به خانه‌ام آمده بود
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر